IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Проблеми со Профили (FB,Myspace и сл)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Проблеми со Профили (FB,Myspace и сл)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака Обратен редослед
emily88 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emily88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Проблеми со Профили (FB,Myspace и сл)
    Испратена: 30.Јуни.2010 во 23:36
i?
Patot po koj cekoram poslan e so trnje,im nema kraj....no podobro e vistinski trnje otkolku plasticni cvetovi..
Кон врв
emily88 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emily88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2010 во 20:52
emily_ns@hotmail.com
Patot po koj cekoram poslan e so trnje,im nema kraj....no podobro e vistinski trnje otkolku plasticni cvetovi..
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2010 во 20:04
Originally posted by emily88 emily88 напиша:

http://www.facebook.com/home.php?#!/emilija.pandeva?ref=ts...Ajde zaedno da go izbriseme profilot oti mi se smaci da gledam kako nekoj se sluzi so nego тага FAlaa


Кажи само и е маил адреса со која ти е направен профилот треба и таа информација за да можи да се пријави
Кон врв
emily88 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emily88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2010 во 16:39
http://www.facebook.com/home.php?#!/emilija.pandeva?ref=ts...Ajde zaedno da go izbriseme profilot oti mi se smaci da gledam kako nekoj se sluzi so nego тага FAlaa
Patot po koj cekoram poslan e so trnje,im nema kraj....no podobro e vistinski trnje otkolku plasticni cvetovi..
Кон врв
computer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Патриот

Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 504
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај computer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 23:43
Originally posted by Flix Flix напиша:

Originally posted by emily88 emily88 напиша:

Nisto od toa probav poveke pati profilot seuste postoi??


Гледај што повеќе луѓе да манат репорт, стави линк од профилот овде и ние ќе маниме ќе поможиме и треба негде една недела додека средат од фб за да го нема.

Бегај бре таму тие од фб треба да го мрднат газот малце. Девојче пријави на тоа репорт, и не само на тоа туку и до фејсбук пиши, и до дирекција за заштита на податоци, па и полиција. Хакирањето е сериозно казниво дело. не
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 01:00
Originally posted by emily88 emily88 напиша:

Nisto od toa probav poveke pati profilot seuste postoi??


Гледај што повеќе луѓе да манат репорт, стави линк од профилот овде и ние ќе маниме ќе поможиме и треба негде една недела додека средат од фб за да го нема.
Кон врв
emily88 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emily88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 00:33
Nisto od toa probav poveke pati profilot seuste postoi??
Patot po koj cekoram poslan e so trnje,im nema kraj....no podobro e vistinski trnje otkolku plasticni cvetovi..
Кон врв
emily88 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emily88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2010 во 17:38

Fala ke probam taka ako ne biva nisto ke vi kazam pak..Fala mnoguuu od seљубов Pozdravcee

Patot po koj cekoram poslan e so trnje,im nema kraj....no podobro e vistinski trnje otkolku plasticni cvetovi..
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2010 во 16:16
Originally posted by emily88 emily88 напиша:

плачење ovie denovi glavata me boli veke mi pukna filmot..a sama nemozam da si pomognam posto ne se razbiram najmnogu od kompjuteri..Ako ima nekoj haker sto moze da mi pomogne ve molam da mi dade sovet...Se mi e smeneto pasword na msn,facebook...se se a za da bide uste pogolema neznam koj dali mojot bivsi ili nekoj dr go koristi mojot profil..i stava videa so nasi sliki pisuva gluposti bla bla bla...Da ne bidam dosadna a raskazuvam prikazni..Molam za pomos kako bi mozela barem a go izbrisam profilot ako ne mozam da si go koristam pak...Dali e mozno bez da si go znaes pasvordot da go izbrises profilot???Mnogu ke mi pomognete vo zivotot ako go izbrseme zaedno profilot...FAlaa odnapredљубов



Има значи најдолу на профилот на фб едно репорт, па маниму и има таму опција да иЗбериш дека ти е хакнат, и кажиму на повеќе твој другари другарки да го направат истото и ќе го избришат хакнатиот профил.
Друго немој да регистрираш фб профил со хотмаил адреса, една од полесните е за хакнување.
Кон врв
emily88 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emily88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2010 во 13:44

плачење ovie denovi glavata me boli veke mi pukna filmot..a sama nemozam da si pomognam posto ne se razbiram najmnogu od kompjuteri..Ako ima nekoj haker sto moze da mi pomogne ve molam da mi dade sovet...Se mi e smeneto pasword na msn,facebook...se se a za da bide uste pogolema neznam koj dali mojot bivsi ili nekoj dr go koristi mojot profil..i stava videa so nasi sliki pisuva gluposti bla bla bla...Da ne bidam dosadna a raskazuvam prikazni..Molam za pomos kako bi mozela barem a go izbrisam profilot ako ne mozam da si go koristam pak...Dali e mozno bez da si go znaes pasvordot da go izbrises profilot???Mnogu ke mi pomognete vo zivotot ako go izbrseme zaedno profilot...FAlaa odnapredљубов



Изменето од emily88 - 19.Април.2010 во 13:44
Patot po koj cekoram poslan e so trnje,im nema kraj....no podobro e vistinski trnje otkolku plasticni cvetovi..
Кон врв
emily88 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emily88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2010 во 13:19
POMOSSSSSSSSSSSS! Ve molam da mi pomognete!!!
Nekoj mi go razbil pasvordot  na facebook i na msn..i sega nemam pristap do niv..A gi koristat vo moe ime..Dali moze nekako da go izbrisam profilot posto mi go zagrozuvaat zivotot publikuvaat gluposti itn..KAKO DA GO IZBRISAM MOJOT PROFIL A? Odnapred blagodaram љубов
Patot po koj cekoram poslan e so trnje,im nema kraj....no podobro e vistinski trnje otkolku plasticni cvetovi..
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2009 во 02:14
Во оваа тема ќе ги спојам сите теми кој што се во врска со некои проблеми за профили и слично.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2009 во 02:23
И јас сум од тие излажаните,не знам зошто им беше мојот профил.

Освем чиповите за покер што ми ги хакнаа а имав тогаш 13 милиони за друго не ми е мака и неколку белешки во профил кои ми ги избришале.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
katica21 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај katica21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2009 во 21:16
zosto nemozam da imam slika na facebook

i prijatelite nemaat sliki

kako da si gi povratam

na listata

i tie sto doagaat nemaat slika
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.