IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Запленети коли на лицитација
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Запленети коли на лицитација

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака Обратен редослед
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Запленети коли на лицитација
    Испратена: 20.Април.2009 во 14:05
Znaci nisto od mojata zamisla .
Najmnogu ti fala za informacijata
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2009 во 13:38
nema kjar! I jas pravev esapi oti gledav deka se mali cenite, ama toa e javno naddavanje , ke ima povejke mina sto ke sakaat da ja zemat kolata pa ke nagolemuva cenata, plus dokumenti , edno drugo, dodeka da se regulira se i dodeka da si ja zemis i ja registriras ke te fati isto kolku i drugite Seto e toa vejke odnapred planirano kako da ispadni i tie da napravat kjar
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2009 во 11:53
Dali nekoj znaj kako se dvizat cenite na zaplenetite leasing koli?
Dali ima kjar? Mi zvucese primamlivo pa ako nekoj bil i znaj poveke ke ve zamolam da spodelite iskustvo?


Изменето од volkswagen - 26.Февруари.2011 во 13:14
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,157 секунди.