IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Помош!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
Автор
Порака Обратен редослед
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Помош!
    Испратена: 18.Август.2008 во 16:51
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

не ми е јасно како не ја сум ја прочитала темава порано......сега е касно за било што да кажам.............само дека е премногу наивна,мала и неискусна



....ne e kasno,kazuj.... moze uste se misli devojceto..!nemoj posle da e docna..!daj pomogaj...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 16:46
не ми е јасно како не ја сум ја прочитала темава порано......сега е касно за било што да кажам.............само дека е премногу наивна,мала и неискусна
Кон врв
pwincessbt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pwincessbt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 04:20
Ja procitav temata, i se sho kaza chupeto izgleda ko izmislenica. Vo sekoj slucaj, taja veke koga si dozvolila so raka da go obraboti, i koga razmisluvala dali da ili ne ponatamu da prodolzi vas djabe vi se sovetite sho i gi davavte. Taja zivej vo eden svet kaj sho se e med i mleko.Na takvi deca dgabe e da mu se objasnuva realnosta, tie se tvrdoglavi i pak ke si prodolzat po svoeto. A toj navodno "Prekrasniot" ne e prekrasen tuku spaga vo tipichno mashko, odnosno razmisluva samo so "dolnata glava". Duri ne dobie to sho saka ti za nego mala ke bidish kralica, koj ke mu dajsh ke se praj deka ne te znaj. Moj sovet ako ova sho go napisha e vistina, e RAZBUDI SE i NE LETAJ.pozdrav
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 01:15
..sto storija ovie ili samo ne zezase detevo..?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
trnar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trnar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 00:33
Originally posted by SOS SOS напиша:

Imam 14 godini, i decko koj e 5 godini postar od mene. Odime vejke 6 meseci. Poslednive dva meseci toj postojano misli samo na edno. Koga ke go odbijam se luti i mi veli da go "oslobodam od tezinata". Jas veke nekolku pati so raka go .... no toj sega saka da go zemam vo usta. Mene ne mi se dopajga idejata no ne znam kakvo e cuvstvoto i dali ke mi se dopadne pa mozebi bi sakala da odam do kraj. Bi sakala nekoja poiskusna devojka da mi kaze sto da pravam. Ne sakam seuste seks a ne sakam da go izgubam ni nego. Prekrasen e ....

kiss


Ova e FAKE.
Nas taa ke ne prashva?Gluposti.Aj sto nesum devojka pa da ti objasnam.Ama temava e stara pa kojznae sto napravile do sega (dete?).Inace 19 godisnik ne mozite da go smestite vo pedofili.I toj e uste dete, i ako e zakonski polnoleten.Fakticki mozi da bidi pomalku uzrean od nea.Sozrevanjeto ne bidnuva tocno na 18 god. i so zakon.Prirodata kaj nekoi poranuva,kaj nekoi zakasnuva.Samo sepak nemu bi mu pracal deka za ova se odi vo ZATVOR.

Изменето од trnar - 08.Јуни.2008 во 00:33
Кон врв
BlackMagic Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BlackMagic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2008 во 12:20
KAKVO SAMOZIVO STVORENJE TOJ TVOJ DECKO!!!PRVO TOJ NE E ZREL A TI USTE PONEZRELA OD NEGO!!!....ODJE*I TOA I DOSTA SE GLUPIRAS....SVESNA LI SI SAMO KOLKU SI MALECKA?!?!?AKO POCNES SEGA SO TIE PRAKSI DO 19 GOD KADE KE STASAS??!?
C....C...C MLADINAVA...
AH KADE E TOA VASPITANJE OD PRED DVATRIESET GODINI....
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 11:43
Уште опстојуват тамава?????
car's freack
Кон врв
Asterix Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Asterix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2008 во 10:44
apshini tapshini na na na gluposti
Кон врв
biljana.madrid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Прилепчанка

Регистриран: 22.Ноември.2007
Локација: Spain
Статус: Офлајн
Поени: 358
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biljana.madrid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2008 во 10:29

Navistina interesno forumsko prasanje. Ischitav se od pochetokot i dojdov do nekolku zakluchoc¨:

1.Ova e laga i chupeto ni pravi film tuka.
 
2. Ovoj Krali Marko i SOS mi se mnogu sumlivi, edna krajnost i druga. Ne iskluchuvam moznost deka Krali Marko e pedofil... inaku koj bi i daval takvi soveti za seks so deca. Mozebi se ista lichnost... Premnogu golema sluchajnost za da se pojavat dvajca od ovoj tip...збунетост
 
3. Mozebi e vistina (kako posledna moznost, ne veruvam mnogu vo ova). Iako na momenti mi idese da se iznasmeam ama sepak si velev da ne e vistina i aj da istraam. Od chitanjeto na komentarite jasno e sto treba da pravi. Sovetite vi se super. No i zakluchocite okolu temava. Mislam deka somnezite vi se na mesto. Znachi ako e vistina ovaj sluchaj jasno ni veli chupenceevo deka ovoj samo za seks ja saka. Ne i treba GINEKOLOG ( ili zenski doktorгазење%20од%20смеење) tuku pedagog (kako sto veke eden od vas reche). Tie sto velite deka ova e pedofilija ste vo pravo. eve zosto. Ne e isto da imas ti 14 godini a toj 19. Razlikata ne e vo godiniti tuku vo zrelosta, psihichkata podgotvenost. site nie sme bile 14 godisni. Ne e isto jas 25 godini a toj 30. Togas i dvajcata sme vozrasni i sposobni da si doneseme odluki za koi nema da zazalime.
 
Site toa go rekovte. Na ovoj ¨prekrasniot¨ne mu e do devojcheto tuku samo za seks mu e. Jas mu velam neka si najdi nekoja na negova vozrast i neka proba so nea. A ne vaka deca da lazi... Devojchevo go sakalo... Kako da ne! Tie godini se mnogu kritichni i glavata si ja gubime. Na tie godini LJUBOVTA NEMA VRSKA SO SEKSOT. Treba da se ima seks koga ti ke se smetas za spremna a ne nekoj da te tera. So 14 godini sigurno ne.
Seksot e ubava rabota ama SAMO so nekoj VISTINSKI sto go sakas i te saka, a toa ne se sluchuva so 14 godini. Treba da sozrees psihichki za da mozes da donesuvas VISTINSKI odluki, za VISTINSKI da ljubis i VISTINSKI da uzivas vo seksot bez kaenje. Na vozrast od 14 godini toa ne e mozno. Se nema cvrst karakter i vakvi pedofili ke te koristat. A be, znae ovoj ¨prekrasnoiv¨ so koj si igra.
 
Za seks nikoj ne treba da te moli. ZA SEKS NE SE MOLI!!! Toj ¨prekrasniot znae deka ova devojche lesno se lazi... So toa sto i rekol deka ¨samo ednas i ne poveke¨ saka da kazi ¨ednas i poveke nema da mi trebas¨ ili ¨ednas i za drug pat sama ke pobaras¨
 
Sto se odnesuva do toa sto ¨majka i ja zakluchila¨ mnogumina rekovte deka i treba psihijatar. Pa taka e. Na mnogumina vo Mk im treba psihijatar. Namesto da sedni da razgovara so kerka i ja zakluchuva i na takov PRIMITIVEN NACHIN ke resime problem. Namesto da sedni i da porazgovara za nea za site raboti okolu seksot da ne ja lazat drug pat.
 
Nakratko, tipov neka go otkachi pred da ja zafrkni. Ma kakva vikendica.... sedi si doma.
 
I nemoj so tie gluposti deka ¨majka ti ne te saka¨ a tipov ¨te sakal. Aj ne me smej!!! Jas sum majka i znam kolku si ja sakam mojata kerkichka. Majka ti tvoja ne e deka ne te saka, tuku e edna NESPOSOBNA  za familija da gleda. Na tvoi godini taa treba postojano da e so tebe i se da ti pomaga. 14 godini se mnogu kritichni, znae taa, samo e nesposobna da se SOOCHI so realnosta.
 
Treba da si bidis pobliska so majka ti. I dvete treba toa da go znete. A ovoj ¨prekrasniot¨tvoj OTKACHI GO pod HITNO i neka si bara nekoja na negovi godini.
 
Kako i da e temava mi se vide interesna. Komentarite vasi mnogu se dobri.
 
Pozdrav
Прилепчанка
Кон врв
ZeNskaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Локација: Russian Federation
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeNskaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2008 во 13:05
Originally posted by zagor zagor напиша:

....И ТАКА,СО ИСКРЕНА,ГОЛЕМА И НЕСЕБИЧНА ПОМОШ ОД НАС ФОРМСКИТЕ СЕКСАЏИИ,УСПЕА ДА СИ ЈА СОЧУВА ВРСКАТА И ПОДЛЕГНА НА ИСКУШЕНИЈАТА ШТО ГИ НОСИ ОВОЈ ПРЕКРАСЕН,СОВРЕМЕН,ЕДИНСТВЕН И НЕПОВТОРЛИВ ЗЕМСКИ ЖИВОТ..... !
 
ENAS SE ZIVEJ!
чесни сини очи
Кон врв
ZeNskaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Локација: Russian Federation
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeNskaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2008 во 13:04
 
 
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Aha...se blizi kulminacija vo dramataголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка...dobra bese ovaa epizoda br.2....Ama tretata ke bide "mama i tato doznaa deka e postar" смеење
 
A ti devojce - nikogas ne baraj sovet za odluka koja veke si ja donela намигнување
 
Znaci temava e prozirna kako spanska serija...uste od daleku se poznavase prodolzetokot..... Izgleda jas i dadov idea za prodolzenieto  голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
 
ako ne bese za izkusenijata ne togas zosto bi ziveele? :)
чесни сини очи
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 22:10
....И ТАКА,СО ИСКРЕНА,ГОЛЕМА И НЕСЕБИЧНА ПОМОШ ОД НАС ФОРМСКИТЕ СЕКСАЏИИ,УСПЕА ДА СИ ЈА СОЧУВА ВРСКАТА И ПОДЛЕГНА НА ИСКУШЕНИЈАТА ШТО ГИ НОСИ ОВОЈ ПРЕКРАСЕН,СОВРЕМЕН,ЕДИНСТВЕН И НЕПОВТОРЛИВ ЗЕМСКИ ЖИВОТ..... !
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2008 во 00:22
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Aha...se blizi kulminacija vo dramataголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка...dobra bese ovaa epizoda br.2....Ama tretata ke bide "mama i tato doznaa deka e postar" смеење
 
A ti devojce - nikogas ne baraj sovet za odluka koja veke si ja donela намигнување
 
Znaci temava e prozirna kako spanska serija...uste od daleku se poznavase prodolzetokot..... Izgleda jas i dadov idea za prodolzenieto  голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2008 во 00:03
ami kako nema labavo samo dupehje
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.