IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Свекрви
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Свекрви

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 13>
Автор
Порака Обратен редослед
IdiBegaj Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IdiBegaj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 16:51

eden den nevestici ke bidat svekrvi pa ke zborat za sveKRIVIхи,%20хи...

cak vikaat uste poteski sveKRIVI stanuvat аплаузсвиркање
Zivi bili pa videli,.......
Кон врв
IdiBegaj Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IdiBegaj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2009 во 16:47
 neVESTICI хи,%20хи...
Zivi bili pa videli,.......
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2009 во 13:58

.



Изменето од mistake - 01.Февруари.2011 во 18:38
Кон врв
MoriZeno Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MoriZeno Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2009 во 02:08
NEMA ZA STO DA UBEDIS...KRIVO MU E STO SNAATA E VEJKE NA MESTOTO NEJZINO...MRSSS      AKO NE E TAKA , POVELETE
Кон врв
MoriZeno Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MoriZeno Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2009 во 02:03
I JAS EDVAJ CEKAM ALI NEMA SANSI DA BIDAM KAKO NEA...ZMIJJJAAAAAAA   
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 16:10
e so se karate
Кон врв
lexus Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 05.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lexus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 16:10
TAKA E MARIJA1000!
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 16:05
Originally posted by renatax renatax напиша:

Originally posted by Klapsomun Klapsomun напиша:

Originally posted by lexus lexus напиша:

mojata svekrva jas ne ja sakam i ne ja postuvam!ne ziveam so nea a isto ko da ziveam .zatoa devojki ne go birajte mazot tuku svekrvata. taa ako e dobra dobro ke zivees!



pa sto ne si se omazila za svekrvata treskas gluposti zimi se ako vi smeta iselete se


Klapsomun...pripazi na vokabularot..lexus samo go kaza svoeto mislenje zashto vakva reakcija ?
 
 
.....uste edne faten za suknjata na mamaнамигнувањеплазење
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 16:04
Originally posted by Klapsomun Klapsomun напиша:

Originally posted by lexus lexus напиша:

mojata svekrva jas ne ja sakam i ne ja postuvam!ne ziveam so nea a isto ko da ziveam .zatoa devojki ne go birajte mazot tuku svekrvata. taa ako e dobra dobro ke zivees!



pa sto ne si se omazila za svekrvata treskas gluposti zimi se ako vi smeta iselete se


Klapsomun...pripazi na vokabularot..lexus samo go kaza svoeto mislenje zashto vakva reakcija ?
Кон врв
lexus Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 05.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lexus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2009 во 14:44
poraka do klapsomun!!! ozeni se ti prvo pa posle davaj komentari.
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 12:03
Девојката на син ми долго време ми персираше. Еднаш ја прашав- Зарем не ти е доста од една свекрва, па со она ВИЕнамигнување... како да имаш куп свекрви. Само се насмеа.
Кога се јавува на телефон и пред да каже кој и треба јас веднаш и велам:-Сега...
Еднаш таа мене:
-Денеска вие ми требатеголема%20насмевка
Мене нозе ми се пресекоатага
А таа:
Па редно е да ве прашам за јуначко здравје!
Нашите релации се тие. Таа го сака син ми...јас си го сакам син ми. црвенеење
Јас се грижам за него, таа е должна да го усреќуваголема%20насмевка

Кон врв
zaguben Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3387
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaguben Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 11:49
DEVOJKATA TREBA DA GO PRASA DECKOTO IMAS MAJKA

Deckoto : NE


DEVOKATA : AH TI SI PRAV COVEK ZA MENE ODI VAMU SEA
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2009 во 00:07
свекрви....што да кажам повеќе...еден збор а толку чувствалутина...
се е кажано....
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2009 во 23:25
.....jas nisto loso ne rekovне%20знам......голема%20насмевка
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.