IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Кој те шиша
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој те шиша

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кој те шиша
    Испратена: 07.Април.2010 во 13:56
Od koga ja donese 'berberov' Severina i Zdravkica Bilbiloska vo emisija - mi odmile emisija...


Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2010 во 14:20
Сторм, незнам како било со Северина и Здравкица, јас еднаш ја гледав заради мисот Салкини и за жал не ја догледав...просто не ја остави девојката збор да каже, ја прекинуваше со несолени “шеги“, неповрзани реченици, мисли...Посакав да го натепа некој, поголем сељак не се појавил во медиумиве.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
mungos80 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
АНАРХИСТ

Регистриран: 21.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mungos80 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2010 во 15:58
Скопски фризер стана пеееееееааааааачччччччччч па сега ВОДИТЕЛ.
што се не рани оваа намачена земја.

Изменето од mungos80 - 07.Април.2010 во 15:59
“Додека ние се боревме,мизерувавме и гиневме,некои од народните пари си купуваат куќи и трупаат богатство“ - Ѓорѓи Сугарев
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2010 во 17:30
во една од предходните емисии ги поканил глумците од „Певај брате“(а братов нема појма за што станува збор во претставата)...тројцата паметни,културни,има што да кажат...ама за жал берберот го грабна тоа микрофонот да им покаже колку убаво знае да пее и ја сјеба емисијата...кој ли им дозволува да се шалтаат од бербери во водители на ток шоуазбунетост
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2010 во 19:45

Едно само не ми е јасно....толку ли се желни луѓето за експонирање,па прифаќаат да бидат  гости кај некој кој не чул за кодекс на однесување во етерот?!?!збунетост

Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2010 во 20:13
Originally posted by mungos80 mungos80 напиша:

Скопски фризер стана пеееееееааааааачччччччччч па сега ВОДИТЕЛ.
што се не рани оваа намачена земја.


Да се чудиш...Ни како бербер не го биваше, ми го има шишнато синчето кога беше помал.
Немам против бербер да стане водител, но само ако го бидува, а овој не го бива ни за бербер, ни за пејач а уште помалку за водител. За ништо.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2010 во 20:20
Tipot go ima praviot recept za uspeh kaj nas- kolku poseljak si, toa popopularen/pouspesen kje stanes.



Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2010 во 20:28
vraboten e vo pelisterka vo skopje i sega vodi emisija i misli deka glaven e kako da mu kazis deka takvi emisii nemaat kariera propagat ke mu zavrsat sponzorite i poslem ke pej
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2010 во 20:39
- Milena трепкање
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2010 во 02:39
Немам гледано ни една негова емисија
терминот кога се емитува,не сум дома
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2010 во 11:35
чим се зборува за жаре бербер овде изгледа вреди човекот
мене искрено ми е како сите ск лигајчари ама што да се прави кога ќе начекам и јас го гледам
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2010 во 15:34
Гајле ми е за него.
Сељак.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2010 во 16:05
Свекрвата: Глеј го мори снашке, ко некој итаљански љубАвник е.

Снаата: Не мори мајче, ко итаљански швалер од некое итаљанско село.
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2010 во 21:07
Originally posted by ПодВодно ПодВодно напиша:

Свекрвата: Глеј го мори снашке, ко некој итаљански љубАвник е.

Снаата: Не мори мајче, ко итаљански швалер од некое итаљанско село.



газење%20од%20смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.