Испечати | Затвори го прозорот

известување

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Општо
Име на форумот: Тоше Проески - IN MEMORIAM
Опис на форумот: .
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=9798
Датум на принтање: 22.Септември.2021 во 01:17
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: известување
Постирано од: Перун
Наслов: известување
Датум на внесување: 16.Октомври.2007 во 13:36

Заради големиот интерес го отворив овој нов подфорум и овде ги префрлив сите теми во врска со несреќата на Тоше.

Ги замолувам модераторите да ги префрлаат и другите теми во врска со трагедијата што ќе се појават на форумот.
 
Ги затворив сите други теми освен „Тоше Проески - Книга на жалост“ бидејќи се многу слични.Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk