IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте блиски со родителите?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте блиски со родителите?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2007 во 23:33
Mu blagodaram na bog za bliskosta koja mi ja dal da ja imam so taa prekrasna lichnost narechena -majka 
Кон врв
LAV Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2006
Локација: France
Статус: Офлајн
Поени: 241
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LAV Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2007 во 12:53

bev blizok do niv...ama sega za zal nesum, tie si ostidoaConfusedConfusedConfused

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2007 во 14:45
Ja od epruveta sum, a potoa u organski, pa neorganski inkubator, a eden fanatik mi spomna deka dusa sum nemal, pa sto ? (pa ja utnav temata )Kako i da e kako mnogu pari se dadoa za da bidam stvoren, taka da ovakava skapa ivesticija mora da i se obrnuva vnimanie i da se bide blizok so nea


Изменето од zbunet - 17.Јуни.2007 во 15:24
Кон врв
*DrEaMeR* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 310
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *DrEaMeR* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2007 во 15:06
е ја утна! Гледај да не се повтори! Wink
Кога се сака се бара начин ... а кога не се сака се бара изговор!
Кон врв
lost addict Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јуни.2007
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lost addict Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 00:18

Bliska sum so moite ama ne previse.Imame dosta zaednicki momenti.Ednostavno najvise gi sakam.Gi resavam samo tie problemi so ne mozam sama da si gi resam i mi treba pomos a za ostanatite problem so si gi resavam sama se bunat cat-pat ama nivni problem. LOL

All we need to survive, is the one person who truly loves us!!
Кон врв
Mizantrop Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mizantrop Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 02:53
Во ист кревет спиеме.
Кон врв
*DrEaMeR* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 310
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *DrEaMeR* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 16:53
има деца коишто се ама буквално се им кажуваат на своите родители! Буквално сите нивни проблеми им ги кажуваат!


Кога се сака се бара начин ... а кога не се сака се бара изговор!
Кон врв
Черноземски Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Черноземски Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 14:27
Originally posted by *DrEaMeR* *DrEaMeR* напиша:

има деца коишто се ама буквално се им кажуваат на своите родители! Буквално сите нивни проблеми им ги кажуваат!


 
Во право си.Ама изгледа и ти си едно од нив.
Кон врв
*DrEaMeR* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 310
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *DrEaMeR* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 15:35
Originally posted by Черноземски Черноземски напиша:

Originally posted by *DrEaMeR* *DrEaMeR* напиша:

има деца коишто се ама буквално се им кажуваат на своите родители! Буквално сите нивни проблеми им ги кажуваат!


 
Во право си.Ама изгледа и ти си едно од нив.


лол, а зошто мислиш дека сум јас?
Кога се сака се бара начин ... а кога не се сака се бара изговор!
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 15:42
Nema nishto poubavo za edno dete od bliskost so svoite roditeli...no decata najchesto uchat na primeri.zatoa bidete i vie bliski so vash*te roditeli,tolerantni i grizete se za niv,za da i vash*te deca preku primer go usvojat toa kako neshto neminovno i najvazno vo zivotot
Кон врв
*DrEaMeR* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 310
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *DrEaMeR* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 22:56
Originally posted by beleg beleg напиша:

Nema nishto poubavo za edno dete od bliskost so svoite roditeli...no decata najchesto uchat na primeri.zatoa bidete i vie bliski so vash*te roditeli,tolerantni i grizete se za niv,za da i vash*te deca preku primer go usvojat toa kako neshto neminovno i najvazno vo zivotot



е како може некое дете да биде блиско со своите родители ако да речеме дека има 17 години и од мал никогаш не бил близок со нив?
Кога се сака се бара начин ... а кога не се сака се бара изговор!
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 23:03
pA NEZNAM SEGA KAKVI SE RODITELITE...NO TRGNUVAJKI OD TOA DEKA SITE RODITELI GI SAKAAT SVOITE DECA,AMA MOZEBI I SAMITE BILE VOSPITANI KRUTO,DA NE POKAZUVAAT EMOCII...MOZE E DOBRO DETETO DA GO NAPRAVI PRVIOT CHEKOR..EDNOSTAVNO NA MAJKATA ILI NA TATKOTO DA IM PRIJDE I DA DADE SHANSA.....DA OTVORI DUSHA...ZNAESH NE SE 17 MNOGUSmileZAMISLI USHTE KOLKUUUUU MNOGU VREME E PRED NIV..DVAPATI SIGURNO USHTE TOLKUTonguePA MISLAM DEKA NA TAA VOZRAST I JAS STEKNAV BLIZINA SO MAJKA MI...NE PORANO...I TAA BLIZINA BESHE TOLKU SILNASmileI USHTE MI JA GREE DUSHATA
Кон врв
gunslinger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 116
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gunslinger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 23:54
Denes e se poretko.Roditelite se mnogu pozaostanati so sfakjanjata i nikoj ne gi slusha.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2007 во 00:22
 

Изменето од beleg - 02.Октомври.2007 во 15:02
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.