IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - MSN Messenger
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

MSN Messenger

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
Автор
Порака
khaleefah Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"The Khilafah is Coming..."

Регистриран: 25.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај khaleefah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 19:37
Originally posted by cat_woman cat_woman напиша:

nekoj pameten so nemal druga rabota duri i alternate e-mail mi smenil,a i bezbednosnoto prasanje e smeneto.
ima li sanasa nekako da se vrati ili ?


Ima sansa! Treba da se hakira намигнување
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 21:34
кажи му легален начин беголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Кон врв
khaleefah Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"The Khilafah is Coming..."

Регистриран: 25.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај khaleefah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 22:30
Pa  da mu bev zet na Bill Gates ke kazev i legalen nacin голема%20насмевка
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 02:13
Неможиш да го хакираш , ретко некој шо ќе ти се нафати

Најарно нова мсн адреса и то е , ум за друг пат зачувувај контакт листасреќа
Кон врв
GePaRD Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GePaRD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2008 во 04:33
Originally posted by cat_woman cat_woman напиша:

Mi treba pomos okolu MSN.nekoj mi ja smenil lozinkata i sega ne saka da mi se resetira passwordot.plss pomossss


http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2574&PN=8
http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2574&PN=7

Имаш таму дадено адреси па ...
Прошарај малце... и кажи после фала...

Изменето од LeoPaRD - 09.Февруари.2008 во 13:43
GePaRDiTe Se UShTe ZiVi
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 15:42
Супер е мсн месинџер најраен од други месаџери
Кон врв
cat_woman Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cat_woman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 17:17
fala za pomoshta.se snajdov nekako.simon4e
Кон врв
Nikola_g18 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikola_g18 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 15:53
Zdr.....dali moze nekoj dali go ima nekoj programot za probivanje na msn pass:D ako go ima dali moze da mi go dade?:DPOZZ FALA VI ODNAPRED!
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 15:56
Nikola, ako e tvoj MSN togas imas opcija da si ja "najdes" povtorno lozinkata, ako ne e za tvojot MSN, togas bi ti preporacala da ne baras program! Nema nisto legalno da najdesсреќа
Razumot e skapocen kamen koj najubavo sjae vo ramkite na
skromnosta.
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 17:31
Originally posted by Nikola_g18 Nikola_g18 напиша:

Zdr.....dali moze nekoj dali go ima nekoj programot za probivanje na msn pass:D ako go ima dali moze da mi go dade?:DPOZZ FALA VI ODNAPRED!
Ja ke ti go dadam ama so pari ke se dogovorime programot ako ti se dava 200 evra arno ako ne pak arno
Кон врв
Nikola_g18 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikola_g18 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 00:52
ufff.....DA IMAV BRATE 200EVRA KE SE ZENEV;P ....ok fala brat!!Ako se najde tolku pari ke ti spomnam!!isto fala SEKA:D DA pa nisto nema legalno osven ako pobaram neso da se plati so lazna kreditna karticka:DFALA VI;P
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 15:56
Ќе ставам линк од колекција од најдобрите хакови за мсн и слично така да ќе ги имате сите :) и секој ќе биди обичен хакер голема%20насмевка
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2008 во 16:32
yahoo e 10 pati podobar messinger , ama site po msn...
Кон врв
Phantomlord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ThrasheR

Регистриран: 11.Септември.2008
Локација: Битола
Статус: Офлајн
Поени: 434
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Phantomlord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2008 во 18:32
Јас имам проблеми со логирањето.Кога ќе притиснам Sing in ми излегва следнава порака:

,,We are unable to sign you into Windows Live Messenger at this time.Please try again later.

Windows Live Messenger has made several failed attempts to sign you in.Your firewall may be blocking Windows Live Messenger from connecting to the service.Please review your firewall settings.See the retailer's instructions for more information.

Error code:80048820.


Ќе можи некој да ми поможи
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.