IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Вируси
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вируси

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 03:10
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Мајката му е деинсталирање на Касперски и инсталирање на нов анти вирус.

Мислиш??
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 03:11

Не мислам, знам.

Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 03:16
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Не мислам, знам.


фала
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 20:54
ралетивно е и од Авг има кои се задоволни и од Авир ....

Кон врв
aleksandar_msn Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar_msn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 03:57
Epa jasum bas zadovolen od AVG sega pred malku surfav barav Serial Number za Moevo Nero i otidov na edna stranica so mi izgledase taka Hakerski ama se obidov nesto da prezemam i op eteti 2 virusa i sega neznam so da pravam kompjuterov dobro raboti ama za sekoj slucaj bi pravel format ama neznam kako? Daj pomagajte
Кон врв
Petkovsky Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Petkovsky Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2008 во 20:20
Јас си го користам добро познатиот, и наградуваниот
NOD 32. Мераци...Едно две или три години уназад си зема награди па и за 2007 ги изеде другиве.

Мој совет ви е овој зашто прави update многу брзо, cpu не го полни а и ефективен е.
Кон врв
appollo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај appollo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2008 во 22:50
ima mnogu anti virus, ne mozam da vi recam koj da go upotrebuvate na vasiot pc, deka toj sto go upotrebuvam jas mozi ne ke vi se faka, ali skoro site se dobri pravat sto treba.
Кон врв
vsns Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vsns Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 11:00
Имам проблем со вирус MarketSkore.k
ми дава порака да му правам рестор ,ама пак се јавува вирусот???
имам NOD32 антивирус

Изменето од vsns - 16.Април.2008 во 11:02
Кон врв
BACHIOS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1517
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BACHIOS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 14:13
momci bitdefender- toa vi e all in one
upgrade pravi Sekoj sat
firewall
antispam
I'm gonna make him an offer he can't refuse- Don Corleone
Кон врв
BACHIOS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1517
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BACHIOS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 14:15
Originally posted by aleksandar_msn aleksandar_msn напиша:

Epa jasum bas zadovolen od AVG sega pred malku surfav barav Serial Number za Moevo Nero i otidov na edna stranica so mi izgledase taka Hakerski ama se obidov nesto da prezemam i op eteti 2 virusa i sega neznam so da pravam kompjuterov dobro raboti ama za sekoj slucaj bi pravel format ama neznam kako? Daj pomagajte


vidi koi virusi

od bezplatnite -Avira- najdobar
I'm gonna make him an offer he can't refuse- Don Corleone
Кон врв
BACHIOS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1517
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BACHIOS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 14:16
Originally posted by vsns vsns напиша:

Имам проблем со вирус MarketSkore.k
ми дава порака да му правам рестор ,ама пак се јавува вирусот???
имам NOD32 антивирус


brisi ako mozes, a ako imas instalirano nesto, togas e malku poslozno
probaj vo safe mode
I'm gonna make him an offer he can't refuse- Don Corleone
Кон врв
BACHIOS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1517
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BACHIOS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 14:20
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:


Originally posted by markoivanov markoivanov напиша:

Mojot rekord na virusi e 128(taka"kasperky internet security" veli.
128 различни видови, или само infected files? Ако е само за фајлови, тогаш мој личен рекорд е 1739 заразени фајлови......Инаку рекорд за вируси до сега закачени одеднаш е 49 различни кај мене...... голема%20насмевка


hehe...

daleku ste kaj eden prijatel od internet klub, pravevme ,,generalka,, i pogodete.........................................
...............................................

kaj edniot 17,000 i kusur, ne gi formatiravme od radoznalost (avira pistese na sekoj pola sekund)I'm gonna make him an offer he can't refuse- Don Corleone
Кон врв
BACHIOS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1517
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BACHIOS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 14:22
Originally posted by Sokol Sokol напиша:

Имам битдефендер антивирус плус в10, супер работи само што не сум го упдејтирал од декември 2006.Ако го укључам упдатетот го поништува сериалот па пак треба нов да му ставам.Може ли некој да ми каже како да го упдејтирам со нови дефиниции?


П.С. Нормално дека е пиратска копија LOL


odi vo

www.2baksa.net- ruski e no nema virusi. ke najdes crackirana najnova verzija
I'm gonna make him an offer he can't refuse- Don Corleone
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 20:35
abe kakvi virusi samo kaspersky internet security 7 koga ke vidis deka HAKER go izmislis se ti e jasno drugite nemaat veza samo kaspersky 7 nis fazla i onda to .... so ne e jasno???
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.