IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс приказна
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс приказна

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 12:57
Ena

Ena . Sosema kratko i ubavo ime. Lesno za pametenje. A sto se krie zad nego ? Edna devojka ubava i slatka. Devojak so koza glatka kako svila koja mirisa na prolet. Potpolno sekojdnevna devojka vo edno nesekojdnevno utro. Sega vo ovaa vecer se sekavam na nea.

Znaeshe da me nasmee toa se sekavam. Ke me pogledneshe so nejzinite krupni zeleni ochi i ednostavno ke me ostaveshe bez zdiv. Chudno , no sakav samo da ja pregrnam , sekogash koga beshe do mene da ja osetam do sebe, kako da znaev deka nabrgu ke ja snema od mojot zivot. Odnenadez taa veke ne beshe tuka. I sekogash koga ke me videshe ke zanemeshe i ke ischezneshe. A jas ke gledav po nea zachuden, prashuvajki se kade pogreshiv. Sekogash koga ke se sretnea nash*te pogledi potoa , taa ke svrteshe glava i ischeznuvashe , sekogash. A edinstveno sto sakav e da i kazam kolku mi znacheshe. Kolku mi znacheshe sekoj nejzin dopir i nasmevka, no taa odednashka zaneme i ostana samo migot koga covek zboruva sam so sebe.

Edna vecer koga se sretnavme slucajno Zdravo i rekov posle se.
Zdravo mi odvrati taa.
Bi sakal da porazgovaram so tebe - izgovoriv nadevajki se na odgovor.
Namesto odgovor dobiv uste edno ischeznuvanje. Taa povtorno ne beshe tuka.

Nokva ostanaa samo zborovive neiskazani. Zborovi za edna devojka so kratko ime... Ena.

The end
 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 12:58
ZUDNJA
__________________________________________________ ________


Uhh, josh samo da sredim uvaj prokleti carshav I napokon sve ce biti spremno… pomisli Mick. Pogleda na sat bilo je 10 za 12. Zastao je za tren gledajuchi ka ulazu njegovog apartmana. A tada pojavila se ona prelepa crnka , dugacke crne kose, predivnog osmeha I figure jednostavno perfektno izvajane.

Brzo je zapalio svece koje je spremao celoga dana I odjednom je apartman zasijao bas kao I njegove ochi kada ju je prvi put upoznao.

-Koja je ova mala ?- upita Mick
-Ma pusti klinka , zove se Katarina odgovori mu njegov novi prijatelj

Mickov pogled je josh dugo ostao na njenom telu , a blagi vetar se poigrao sa njenom plavom dugackom haljinom sto je davalo dodatnu char tom momentu.

Trgao se iz sanjarenja jer ona je sada realno bila tu pred vratima, tu je bio momenat koji je dugo cekao .

Stigla si , malena udji osmehnu se Mick.
Da stigla sam pogleda ga zavodljivo svojim crnim ochima… ali ne gledaj me tako seti se tvog obecanja rece devojka.
Pa , da naravno samo ti udji rece Mick osmehujuchi se.

Nakon kratkog chavrljanja , nasli su se na patosu njegovog apartmana sa casicom crnog vina u ruci…

Na ovom svetlu si josh lepsha znash li to malena…
Ne govori, zagrli me reche devojka…
Ucinilo mu se da ce se stopiti u tom momentu, poljubio ju je u vrat , lagano, I dodirnuo njeno polunago rame. Voleo je da je tu poljubi I zadrzi se , osluschkujuchi njeno disanje…

Uh, ali znash ovo nije pravedno… ne mogu… izgovori devojka
Ne brini, malena nece se desiti nista sto ti ne zelish… nechu te uzeti …dok mi se sama ne otvorish …ma kako ja to sada zeleo to … daj mi da uzivam u tim predivnim usnama …
Okrenula se I bestidno ga poljubila , I odjednom je shvatio da ce izgubiti kontrolu…u toj ludoj igri… kako je tog trena pozeleo da joj pocepa sve sa nje I da zaboravi na obecanje… da samo uziva u njoj… da zadovolji svoju strast ..poceo je sve brze da dishe … a poljupci su se smenjivali u ritmu njihovih dodira…

Uhhh, ne mogu… nisam spremna … ne mogu to uciniti pogledala ga je… izvini…ako to ucinimo zaljubicu se a ti…ti cesh me ostaviti a to ce me boleti …jel mogu samo da te zagrlim progovri ona

Ma naravno, ne brini… tu smo I ja uzivam u tebi odgovori Mick a u glav su pocele da mu se vrzmaju sve brze slike Kama sutre koje bi mogli da konzumiraju te veceri… Uh proklet da sam … ja I moja rech … ali idemo dalje popustiche ona.

Samo ju je zagrlio I poceo da je miluje preko pantalona , polako preko prepona, nije se trznula …niti sklonila ruku …
Dobar znak pomisli I nasmeshi se u sebi… bicesh moja malena pomisli u sebi

Lagano ju je ljubio po vratu I dodirivao njene grudi, lagano sharajuchi prstima po njenim bradavicama … uhh rasturi je pocepaj je sada pomisli Mick… sada ili nikada .

Odjednom ustala je …
Jeli a sta se vidi sa ovog prozora ? upita ga .
Nije odgovorio, samo joj je prishao od pozadi I nastavio da je miluje po grudima a njegovi su poljupci poceli da postaju sve strastniji… pocela je ubrzaniej da dishe … spustio joj je ruku po stomachichu..i gurnu ruku u njene gachice… nije ustuknula …pokushao je da joj sa drugom rukom otkopcha pantalone koje su bilo tako pakleno uske…

Nemoj… nemoj nisam spremna rece mu samo me ljubi … nemoj…

U ochima joj se videlo jedno veliko DA , a izgovarala je NE …ponovo po ko zna koji put … poceo je da proklinje sebe u tom momentu sto zeli uvek nesto tako perfektno… pravu devojku u pravom momentu… pravu rech … video je strast u njenim ochima ali to nije bilo dovoljno… trazio je rech …rech koja bi dotakla njegovu dushu a toga nije bilo… ne te vecheri.

Odmaknuo se od nje I zapalio cigaretu…I otpio gutljaj vina posmatrajuchi je …bila je tako mlada I tako lepa , tela koje govori dodirni me , zgrabi me , svaki njen pokret , svaka njena oblina govorilo je da ce biti perfektan partner za sex… takav bestidan pogled nije mogao odavati nista drugo…

Sta je bilo , ne ljutish se valjda na mene… evo me dosla sam … ali ne mogu razumes me jel da ?

Vidi malena , izvadio je iz djepa tabletu … znam da zelish to ne mozesh sakriti … a ja znam da ja mogu na ovaj ili onaj nachin … da te opijem ili da te izdrogiram … mogao sam to … ali ne bih te imao …propustili bi momenat lepote za kojim ja zudim odavno od kad sam te upoznao… ne znam sta da ti kazem …ne volim foliranje …uhh mlada si …razumeces ovo jednoga dana a sada ima nekih stvari koje ja ne cinim… nesto sto ja I ti nemamo sada sto bi nacinilo ovaj momenat predivan…

Pa zar je to bitno tu sam … zar ne ?

Da jesi poljubi je on I zgrabi je ka sebi…poceo je divljacki da je ljubi I grabi po kosi…. Postavio ju je na fotelju ispred sebe…I poceo je da je dodiruje dok ju je ljubio I ponovo se njegova ruka nasla u njenim ovlazenim gachicama…
Uhh, kako je vrela…pomisli Mick sto ga je josh vishe napalilo .

Raskopcao joj je pantalone I rekao : Ne brini necu ti nista sto necesh zeleti malena… ne brini..i nastavio je da je ljubi… a prsti su mu klizli po njenoj vreloj mladoj pickici… klizao je sve brze I brze… dodirivao njene usmine I slusao njeno sve ubrzanije disanje …prsti su mu krenuli gore ka klitichu….kojeg je samo blago dodirnuo… ljubechi njen vrat osetio je zelju da je naprosto naguzi tu …da udje divljacki u nju… a bio se ukrutio kao kamen a ona je to osecala na njenim ledjima sto ju je dodatno uzbudzivalo… nije prestajao…dodirivao joj je klitic I onda prestao kliznuvshi svojim dugim prstima u njenu unutrasnjost …nije bilo otpora …sklizao je I izvadio prst nakon sekund I primakao prste ka njenim usnama… polako ih dodirujuchi… stavila je prst u usta I pocela da ga sisa…lagano bez zadrshke…odma je vratio prst i prodro josh dublje u nju…I osetio blag trzaj..postavio je oba prsta u obliku slova V po njenoj vreloj mackici I polagano krenuo ka njenom klitichhu koji je vec bio malo nabrekao…nije ga morao dugo traziti …tu je bila ona …on I njegovi prsti … dodirnuo ga je …I poceo ritmicki da je masira …I da ubrzava ritam pratechi njene uzdahe…koji su govorili da je vishe nego spremna ….

Nemoj…uhhh …. Josh malo…ah… ne mogu…uhh…

Osecao je da je blizu da eksplodira … ta mala bestidnica je polagano postala divlja kucka koja je zedna dobrog karanja… a prsti su radli sve brze I jache…
Odjednom je ustao od nje…I pogledao ju je svu zadihanu…zapalio cigaretu u polumraku I hladno rekao:

-Obuci se , nije ovo pravi momenat… Mi ne zelimo to, molim te idi sada.
Ustidjeno je nabrzinu navukla svoje pantalonice I nije nista rekla I izasla je .

Nakon te veceri je vishe nikada nije video, ponekada bi se nasmejao kada bi se setio tog crnog vina , tih svecha u nochi , tog predivnog mladog tela koje nije shvatilo sta je pravi momenat… da ponekada bi se prisetio svega I nastavio svoju potragu za onim za cim je ziveo.
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 12:58

Kukla

Mik se simnuva{e poleka po skalite. Se razmina bez zbor so devojkata koja stoe{e nemo potprena na zidot. Do nea be{e nekoj dosaden tip koj so svoeto nezgrapno telo i evtina prikazna se obiduva{e da ostavi vpe~atok. Se ose}a{e reata na alkohol pome{an so eftin ma{ki parfem.Taa ne se pomrdnuva{e. I samo odvreme navreme mrda{e so glavata gore dole kako znak za k*rtoazna zainteresiranost. Tokmu pred da ja razmine ja zagleda za moment. [minkata i be{e razma~kana okolu o~ite. Nemo stoe{e kako da se obiduva{e da ne gi ~ue zborovite na nejziniot polno}en dodvoruva~.

Mik zastana i se potpre na zidot blisku do niv. Muzikata vo nokniot klub se u{te ne be{e dovolno silna da ne mo`e da go ~ue nivniot razgovor.

[to misli{ ti ma jas ne sum ma` ? Prekini , nemoj da pla~i{ ko pi~ka , te sakam - re~e so qutina vo glasot nezgrapniot. Devojkata nemo go gleda{e.

Nezgrapniot kako da zbesna , liceto po~na da mu dobiva crvena boja. Ja zgrap~i za rakata i ja pritisna silno do zidot .

Nemoj da se zaebava{ so mene izvika i ja poqubi nasilni~ki.

Nabrgu pomina crnomurestiot kelner so nasmevka na liceto :

- Ne{to za piewe gospodine ?- zapra{a

Mik go povle~e nakaj sebe i mu {epna.

- Sekako gospodine se nasmea veseliot kelner

Nabrgu kon neobi~iot par prijde edno pomlado mom~e.

Po{tovawe Henk , po{tovawe - izgovori toj. Be{e mlad na granica na polnoletnosta so sini o~i koi svetkaa od alkohol .

Kaj si be , mali - se isceri nezgrapniot . Ja znae{ male~kava ? Ajde ti mala idi sredi se malce imam muabet so ~oekov ...

Dodeka devojkata zaminuva{e, dvajcata zverea vo nejziniot gaz.

Dobra e a ? Ti se diga na maleckava a ? Ke ja e*am ve~erva ... se nasmea Henk i potegna od pivoto.

Dobra e majstor Henk, dobra klate{e so glavata maliot .

A ti be , vidi se kakov si, {to e ova... pazi vamu ako saka{ da ebe{ vakvi pi~iwa .. vidi me mene kupi si ko`ni farmerki , nabacaj dobra ~evla kaubojka nekoja gleda{ ova e vo trend sega , ko{ula so {iroki kragni i ko`en mantil kako mojov , parfem  , gakickite sami ke i padnat - se cereka{e ~ovekot  . Tuku {to napravi so taa tvojata ?

Pa znae{ mislam da ja pokanam da dojde kaj mene doma ...

Super go prekina eeeee sega ke ti ka`i striko {o treba mom~e , ko ke ti dojdi nekoja doma sama , ke i go izvaj{ odma i se znaj so po~nuva samo ke bidi{ uporen , nemoj odma da popu{ta{ , odi dodeka ne po~ne da vika za pomo{ e toga{ oladi ja glavata , tek toga{ ne saka da se dupite, me razbra?

I kako sega ~ekaj  .. jas so izvaden patlak ke stojam pred nea i {to da praam potoa ?

Recitiraj i poezija ..ebate beqa.. ke ja dupi{ be.. ke ja dupi{.. ti vikam jas be .. ke i go izvadi{..i ke i go stavi{ vo raka ..zadrapaj ja za cicki malce pred toa me razbra sea ? Aj sea git ..idi vidi dal sum tamu na podijumot ..

Devojkata prijde poleka kon niv. Sega bez {minka be{e duri i poubava. Ja potrgna kosata od nejzinoto ~elo i nejzinite plavi o~i dojdoa do izraz. Taa povtorno nemo stoe{e pred svojot partner. No ovoj pat nejziniot pogled ne be{e poveke vo uperen kon zemjata. Odvreme navreme poglednuva{e kon Mik.

- [to ti e ma tebe ve~erva ? Koj k*rac te izbrav pa ja i tebe a ? - zapra{a

Devojkata mol~e{e.

[to e da ne misli{ nema da ti platam ? Ke ti platam kako i sekoga{ .. samo nasmej se , nasmej se koga te gledaat lugeto so mene , nasmej se ma - po~na da divee nezgrapniot.

Kolku treba ve~erva ? Kolku ?

Voobi~aeno .. 2000 - se nasmevna devojkata i go pogali po glavata..

Po nekolku minuti nezgrapniot trgna nakaj toaletot.

Mik ja pogledna devojkata i i prijde.

Znae{, verbata gi pravi rabotite vozmo`ni a qubovta taka lesni.. - re~e Mik se nasmevna , ja pogladi po rakata i zamina.

Nokta samo {to po~nuva pomisli Mik barajki go taksito koe go o~ekuva{e.
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 12:59
RAZBIRANJE

Ti vikam ja bratche ne e lesno da gi razberesh zenite rece Jack na svojot nov prijatel.

Prijatelot beshe mlad , zaljuben do ushi po pogledot mu se poznavashe toa .

E ne e lesno izgovori toj

VIdi vaka sea ja ke ti kazam .Znaesh imav ja edna devojka pomlada od mene , slatka pametna , eptem inteligentna nacitana , kulturna , ubavka sto da ti pricam.

Devojka ...pa neli ?

Dobro de ne me gledaj taka ok ok ...dobro ... ne bevme bas u status deka mi e bash devojka bidejki sepak bev postar od nea i mislev deka e taka najdobro za nea za da ne ja vrzam za sebe pred vreme. I taka ti vikam jas  se gledavme so nea od vreme na vreme  i da ti kazam pravo mene mi beshe super . A bogami i nejze dodeka bevme tie momenti zaedno.

Fantasticen sex , ubav pocetok i muabet cak pocnav i da ja gushkam posle sex zamisli....ja staro kopile da gushkam kaj se chulo i videlo. Abe me inspirirashe cak i ja naslikav u picku mater .MI se cini  radi takvata inspiracja koja mi ja davashe nesakajki i najmnogu ja zasakav. Me napravi da cuvstvuvam povtorno a toa e nesto mnogu ubavo znaes . Dobro ne znaes mlad si ... ama moze nekad ke ti tekne...  Nego kaj zastanav...ah da ...

Zastana kaj francuzite - se nasmea mladichot

Abe zaebi Francuzi ...i ti vikam jas se dogovarame da se vidime povtorno so nea i ona vika super bas edvaj cekam ...koga odednashka posle samo dva dena vika :

Vidi nema poenta da se gledame ja i ti veke... ti sepak ne si za seriozna vrska .

A ja frapiran ostanav taman sto pocnav da se zaljubuvam u nea...sto da ti pricam prijatelche .Koga i rekov deka bi bil za seriozna vrska so nea , ona prvo pocna da bara vreme da razmisli, pa posle me izbegavashe li me izbegavashe...

Ja fin probav da i se doblizam bilo kako posto mi znacese mnogu , predloziv i prijatelstvo dodeka i slegnat mislite. Prvo prifati a posle bratche pak i tekna nesto pa me odjeba ko zadnje kuche...ja javi i se taa odjebi me...ja pak javi i se taa pak odjebi me ne mi odgovara... ja baraj objasnenie zasto kako...jok bre ...ne me jebe ona mene dva posto ...i jebiga jes da ja sakav no se otkazav...

Abe ne si se pokazal toa ke da e - se nasmea mladicot

Ne ...ne e do sexot toa mozam da kazam so miljon posto sigurnost... jebiga nema objasnenie ni do den deneshen ... a jas si ostanav u prashalnici... I znaes sto mnogu e loso taka ...da sakas da i kazes nesto a ispagash ko nekoj manijak ...ko da ja sledish...a u stvari sakash samo da i iskazesh nekoi cuvstva... ama jebiga toa e . I den denes ne ja osuduvam , ne mozam da kazam ni deka pomalce ja sakam nitu poveke no ete glupo se osekav zaradi toa sto ostanav neiskazan iako znam deka ona e krajno dobra i prekrasna plasliva osoba koja me ostavi zbunet... barem jas seuste taka sakam da si ja zamisluvam .

Poenta mi e nikogash nema da mozesh da gi razberesh zenite zatoa ne ochajuvaj...sto e stvarno tvoe ke si dojde

Moze muabetov ke ti pomogne ako navlezes u sustinata bidejki zivotot e prekratok da ne se obiduvash da go izziveeesh vo ljubov - rece Jack .

I sto da praam ja sea - zaprasha mladichot

Nadevaj se deka e taa vistinskata i deka ke razbere sto si sakal da i kazesh , ti vazno tvoeto ke go napravish ke probash da se izborish a samo toa e vazno veruvaj mi. Ke nemash veke nikakvo kaenje...si bil hrabar i si probal da se izborish za svojata ljubov . Ajde sega idi  ko za kazna i uplati mi ovie tri livchinja ke mi pocnat utakmicite - se nasmea Jack i go potapsha po ramoto.

THE END

 
 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 17:59
Одлични се Clap
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 22:20
Fala Big kiss
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
gogogo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gogogo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 17:45
ima nekoj nesto da napise poveke od dva zbora ?

ve biva li be vas narode za nesto drugo nego za tepaj vreme i ogovaranje ??/
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 23:04
читај ги постовите поубаво насекаде и ќе увидиш дека има и тоа како ммногу постови кои што имаат големи значења, а не само празни муабети...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
ATILA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ATILA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2007 во 05:35
Originally posted by nindza nindza напиша:

INSPIRACIJA

Me prashuvash dali sum zaljuben ?
Sedni sega ke ti kazam na kratko . Znaesh , mozebi nema veke nikogash da bidam so nea... sedam sam bez nea sega i se prashuvam dali sum zaljuben ... dali ja sakam ... dali ja posakuvam... no nemam odgovor . No znam deka vecerva sekoj moment pominat so nea mi se cini mozam da go otslikam vo mojava glava... sekoj dopir... sekoja nasmevka...sekoj zvuk. Nejzinata ubava nasmevka... zborovite koi mi znachea mnogu ... seto toa e sega tuka ... vo ovaa vecer vo koja i so zatvoreni ochi bi mozel da go izvajam nejzinoto prekrasno telo ... bi mozel  vo ovoj mig da podadam raka i da ja dopram nezno iako ne e tuka... no nikogash nema poveke da bide moja... Mozebi ke pomine povtorno pokraj mene kako son ... kakov sto beshe mi se cini otsekogash ... mozebi ke me dopre a mozebi ne ... i toa ne znam ... Dali ja sakam ... nemam odgovor... no edno znam ... kade i da zamine...od bilo koja pricina ... jas ke bidam so nea ... bidejki taa prekrasna devojka ... neznaejki , nenametlivo , tivko se vovleche vo moite misli... i potoa tivko kako sto i vleze zamina .... Po nea ostanaa samo mali stapki vo snegot koi i vecerva gi gledam ... Dali ja sakam e toa e dobro prasanje neli ?

The end
 
Na temava sakam,ama ne mozam da napisam ama bas nisto.Ne mozam zatoa sto citatot pogore e nesto sto komotno mozam da go potpisam so moe ime.Totalno istoto mi se ima deseno od pocetok do kraj!...razlikata e samo vo finesi.U mojov slucaj zapoznavanjeto bese direktno,a celata storija ponatamu e potpolno ista...mnogu jak sex...devojkata me saka do besvest...ne pravi nitu 1 greska,kiks...nenormalno ubava...intelegentna...ako prodolzam so komplimenti na nejzina smetka definitivno ke zabegam.
 
Posto krajot e ostaven otvoren,samo ke go dodadam mojot KRAJ:
 
DEFINITIVNO sega znam deka taa devojka e ljubovta na mojot zivot.Site moi obidi da ja popravam celata situacija bea mnogu losi i nesto sto ne lici na mene.Mislam deka e neviden problem da napravis nesto intelegentno i racionalno vo moment na takov jak napliv na emocii....Dodaten problem vo mojov slucaj e sto devojkata e od drug grad...(tuka mislam deka prethodniot narator e vo prednost).Od ovaa vremenska distanca i razmisleno so ladna glava sega znam sto trebase da napravam togas....barem mislam deka znam...
 
Site losi raboti mislam deka se slucuvaat so pricina.Ne postojat slucajnosti...Dali da prifatam deka sekoe zlo se slucuva za posle toa da se desi nesto dvojno podobro?...iskreno, posle tolku mnogu devojki vo mojov zivot-ne mi se veruva.
 
Koja e ovaa koincidencija da taman koga mislev deka golem del od sekavanjata mi bea potisnati,na nekakov si forum kade osven seiri i povrsni gluposti ne ocekuvam nesto drugo,naletuvam na tekst sto go odslikuva mnogu plasticno najjakoto cuvstvo vo mojov zivot?!
 
Jas ne uspeav da ja vratam devojkata sto ja sakam.Gledam na toa kako na najgolem poraz ,poraz koj sum si go nanel sam na sebe...
 
Zivo me interesira dali uspea naratorot da ja vrati negovata devojka?
Mislam deka sansite se mnogu pogolemi otkolku vo mojot slucaj. 
Кон врв
dejanskopje Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2007 во 09:32
ATILA

fala k*rcu nekoj nesto da sfati i da navleze podlaboko..

mi znacat tvoite zborovi mnogu , bidejki se iskreni i dlaboki


PS ne uspea naratorot bidejki podobro bese taka , nekoi raboti ne se odredeni da trajat dolgo mozebi zatoa se najubavi. I toa ne e poraz ne se obvinuvaj nikogas sebe ako si dal del od sebe za nea . Ljubovta e dvonasocna ulica a zenite tesko da gi razbereme taka da uzivaj vo zivotot i ne gledaj vo minatoto. Pozdrav

PPS e tek sea znaam deka dopiram do citatelite ne se site prosti , glupi i plitki , fala ti boze
Кон врв
ATILA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ATILA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2007 во 21:57
Koga ke se razmisli tesko deka na forumov ke se najde kapacitet da go razberat ova.

...a i ako nekoj razbral,treba duplo poveke kapacitet:

prvo da se svati,pa da se analizira,pa tek posle glavniot problem - otkako ke se soocis so sam sebe da kazes nesto izdrzano.

Na forumov toa ti e NEVOZMOZNA MISIJA.

A,koga ke razmislam mozda e problemot VO NAS???!!!

...daj da se vratime na malce podlaboki temi od tipot:

"na indijancite(indijcite) im bil nalmal"
"koe bilo zadovolstvoto na siluvacot"
"koga devojkata si ja cesala"
"da sme go fatele partnerot kako ne vara"
i od onoj tip koga namesto nesto da se kaze nesto se "ufrlaat" po nekolku stotici smajlievci....a temata e SEX???!!!

Da stavam tema DRVENJE NA VETEROT ke ima edno 5-6000 postovi,koj-od-koj-poumen.

Edino sto me buni e ZOSTO USTE NE NE' IZBRISAA???!!!

Posto temava ne korespondira so ostanatite eve nova:

        ZA KOLKU VREME (MERENO OD SEGA) KE SE BRISE?

P.S: moze i nekoja kladba ke padne.
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 22:01
mi treba nesto da prepisam 
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 15:37
No inspiration at the moment голема%20насмевка



Изменето од Mishell_G - 30.Ноември.2007 во 21:07
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 20:04

Da....ja otvoriv vratata od hotelskata soba,na drugata strana od sobata pokraj prozorecot stoese mojata sakana!Si rekov....Boze dali ima nesto pograciozno od ova sustestvo so stoi tamu.Se priblizuvav do nea a vozbudata vo mene rastese na sekoj cekor sto go pravev 200 na saat!Naredniot moment pocnav da i go baknuvam vratot i so racete da ja zemam cela!!Alistata pajgaa...a nie strasno se baknuvavme vo ljuboven trans!Sekoja peda od nejzinoto telo bese moja....racete ne prestanaa cela vecer da igraat po nejzinoto telo!Na sekoja pauza pievme vino i pusevme cigari......i uste ednas......i uste ednas...auuuuu.....nad nas letaa ognometi....sega duri svakam so znacelo koga ke recat dve tela se spoile vo edno!!!TI SI KNIGA SO BEZBROJ STRANICI SO KE JA CITAM POPOLEKA...NATENANE ZA DA SETO TOA STANE VECNOST!!!

P.S.Seks prikaznite se za da uzivas ne da se poistovetuvas so niv...taka poke ke uzivas!!!LOLLOLLOLLOLLOL


Изменето од Joshua_Tree - 02.Јули.2007 во 20:05
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.