IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Хорор филмови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хорор филмови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 72737475>
Автор
Порака
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2020 во 10:48
Пуцај братучеетттт
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2020 во 12:07
You Should Have Left (2020) - IMDb


''You should have left''2020

да
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Zelenikovo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Јуни.2018
Статус: Офлајн
Поени: 809
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zelenikovo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2020 во 00:05
... иди ЛЕЧИ СЕ УСТВАРИ ПРВО види ШТО ТИ ФАЛИ ...
Originally posted by Zelenikovo Zelenikovo напиша:

Извини Морам Во Случај Да Си Заборавила! побарај Админи да ја скријат тема та вози си, всушност колку години имаш, да не излезе на крај си имала проблем та јавно си го пријавувала, а никого не го здоболело уво, та сетне некоја Мајка да ги пријави Идивиди ко Админи, а за сметка на тоа цел еФорум да ојди во корпа, мислам многу што треба да е Затворено, та и Политика за да се изескивираат ризици Деца да не бидат некако возбудени ако не лоботомирани од нечиј за нив неразбирлив светоглед! Но може според тебе ова не е проблем, нели и така на фејкбук сами се горат, та што ако ти ги доизгориш, И Не Си Во Право! ајт разбирам си зела да анализираш дали или не некој хорор филм може да предизвика касапана во еОпштество ако не во зОпштество, но заедничко нзс во однос твоиве постирања е дека имаш потреба фејкбуковски да си поразлична од останатите, значи или имаш некоја потреба или мислиш дека секаде се поминува, па и рецклирање хороро теми јавно на вафла форум!?

еве ќе морам изгледа јас да глумам бар еПротестант, иако Гостин на еФорумов, бидејќи никој воопшто и не реагира или ги нема одговорните за да модерираат, конечно уште од старт извадиле на Ачик ваква тема во филмскиов подфорум та изгледа и не гледаат во тоа ништо спорно, Но ова може да биде супер прилика воедно колку системски на ангро сме рамнодушни и во однос македонски домени што може или не некаде да помине, мислам кога веќе ти остаиле луфта, зошто вака да не се истера соодветен социјален спин колку нешто нерегулирано може да забега, та би ти предложил да земеш да миксаш и дет-метал музика на постериве, чунки тогај некој и ќе се освести што е тоа индоктринација со филмски жарн како хорор!? мислам не ме сваќај ко некаков џандар, само те молам еве почни со мене да дискутираш во однос моиве реакции, и јасно во однос својата потреба да се пофалиш со што се дрогираш филмски, а доколку си ненаситна може да ти предложам земи гледај документарци од светските војни, има и во боја сечени глави, пепел од спалени по комори, менувани очи на бебиња итн. Каде Бе Со Таков Памет!? имаш ли ти Пријатели Комшии Роднини, кажи ајде ќе најдеме некој што му стало не само до Тебе туку до своите Внуци кои ова сакале или не нема да го промашат, само на крај да не излезе некој агитпроповски те злоупотребувал, да не земат од вас хорор статисти да прават ако разберат може дека си нечиј бот, та со време внимавај, лично би застанал во твоја заштита, ама толпа си е толпа, најмалку кога очекуваш токму тебе ќе те земат за усур ако некој им каже дека за нешто си им крива, та Припази бар побарај Админи да ја сторат нишка достапна само за регистрирани членови!

Originally posted by Zelenikovo Zelenikovo напиша:


Здрво Вале, некои Деца сакаат да наминат на форумов да читаат за твојте ф’стани, кажи ми што мислиш после проследување на нишкава ако се самоубијат во тинејџерски или средовечни години ти за тоа нема да бидеш крива? тебе утре совест нема да те изеде ако некој дух ти шепне еве ги горат од таа страна за да те запознззт?

мислам твоја работа ако си заглавила у некој дет’метал’бенд или тајфа, но имај бе осет дека Ова е Вафла форум ем Отворен и сигурно и Деца го Читаат! Каде со тој/ваков памет само незнам, можеби во Идлиб на ексК*рзија, имаш ли воопшто ти Внучиња ако не Деца, дали комшика ако не психијатар ти објасниле дека филмот е лектира денес за децата?

што мислиш што е поубаво за овие карантин времиња додека седи Народ во четири ѕида да се товари со екстра стравои, кои од сите членови на форумов баш ти се најде ко A.I. бот постојано да ги товариш во нишкава онака ко сликички за малоумни да не заборават дека хорор ти е животот, а уствари ти требало помош дали од комшии пријатели другари или нормално Црква Доктори Социјални Служби ... и ајде претходно но и сега, иди бре Лечи се!!!
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2020 во 10:19
Луѓе.. немојте... Вие сте ми единствена фамилија..
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2020 во 18:32
&amp;#1583;&amp;#1575;&amp;#1606;&amp;#1604;&amp;#1608;&amp;#1583; &amp;#1601;&amp;#1740;&amp;#1604;&amp;#1605; Luciferina 2018 | &amp;#1608;&amp;#1576;&amp;#1587;&amp;#1575;&amp;#1740;&amp;#1578; &amp;#1601;&amp;#1740;&amp;#1604;&amp;#1605; &amp;#1583;&amp;#1740; &amp;#1575;&amp;#1604;


''Luciferina''2018
да

Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2020 во 10:16
WaTcH Relic (2020) HD Full Movie Online Free - WaTcH Relic (2020 ...


''Relic''2020

да


Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2020 во 22:38
Spirits in the Dark (2020) - IMDb


''Spirits in the dark''2020

да
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2020 во 22:40
VeR“720p*! Ghosts of War (mp4-H.D) PeLicuLa Completa 2020 Linea &amp;#8730;GratiS |  by Mikir kopet | Jul, 2020 | Medium''Ghost of war''2020

да


Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2020 во 21:21
The Sonata (2018)


''The sonata''2018

да


Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2020 во 18:41

да
''You ''re not alone''2020
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2020 во 18:46


'Ghost in the Graveyard''

2019

да
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2020 во 21:37


''Blood Vessel''2020
да


Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2020 во 13:10


''The haunting of Margam Castle''2020

да


Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 103864
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2020 во 21:49


''The haunting of Molly Bannister''2018

да


Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 72737475>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.