IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Хорор филмови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хорор филмови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 75>
Автор
Порака
angelmk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelmk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2007 во 04:58
Originally posted by ASTRIX ASTRIX напиша:

Vicker Man мора да го гледам викаат дека е добарбрат кој ти го речел тоа те излажал.wicker man е невероватно глуп филм,еден од полошите на nikolas cage.
"BEAUTY IS TRUTH, TRUTH BEAUTY."
Кон врв
angelmk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelmk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2007 во 05:00
од хорори the fog на john carpenter,saw 1,grudge 1,dark water,

Изменето од angelmk - 12.Февруари.2007 во 05:00
"BEAUTY IS TRUTH, TRUTH BEAUTY."
Кон врв
ASTRIX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
OBSESSIVE DREAMS

Регистриран: 18.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ASTRIX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 01:18
The horror of Amytivile
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 15:37
jas sum golem ljubitel na horror filmovi ama vie ste nabrojale dosta dobri filmovi ako mi tekne nekoj ke pisamWink
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 09:35
pila i saw
Кон врв
angelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 117
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 04:06
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

pila i saw


pa toa e istiot film
saw e pila na angliski
Smilehehe
Smile
Кон врв
angelmk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelmk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 06:24
shutter-ако не сте го гледале ,строго препорачливо за  фановите на хоророт ,баеги страшен филм
"BEAUTY IS TRUTH, TRUTH BEAUTY."
Кон врв
Viknix Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viknix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2007 во 20:40
Нај језиви филмови се филмувани книги

Стивен Кинг

1.Тоа
2.Слабеење
3.Сјаење

Стивен Кинг е Цар
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 10:28
Па шо не ставате и тука за симнување некое хорорче.
Кон врв
Bibi sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 96
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bibi sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2007 во 10:34
Blair Witch Project
 
sum se izvadila od pamet! a go gledav denje i so drustvo!
 
AMA samo prviot del. Vtoriot racunajte deka ne postoi!
Кон врв
Мамичка Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мамичка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2007 во 09:56
SAW(пила)1 ,2 ,3 и Final destination 1 ,2 ,3 се незаменливи

Изменето од Мамичка - 16.Август.2007 во 09:58
Абе јас сакам да ве частам сите , ама не сам тај стил
Кон врв
goor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 844
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2007 во 01:23
Originally posted by angelmk angelmk напиша:

shutter-ако не сте го гледале ,строго препорачливо за  фановите на хоророт ,баеги страшен филм


mislis na japonskiot????
fotografot.....
cela nedela ne mozev da spijam od toj film
odlicen izbor
end off days 15...14...13....
Кон врв
goor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 844
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2007 во 01:25
Originally posted by nemo84 nemo84 напиша:

Па шо не ставате и тука за симнување некое хорорче.


nemam poima kako se stav inaku vednas bi pustil ako ima takva opcija
ako znaes kako pisi mi na LP so zadovolstvo ke stavam
pozdrav
end off days 15...14...13....
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2007 во 10:33
Originally posted by goor goor напиша:

Originally posted by angelmk angelmk напиша:

shutter-ако не сте го гледале ,строго препорачливо за  фановите на хоророт ,баеги страшен филм


mislis na japonskiot????
fotografot.....
cela nedela ne mozev da spijam od toj film
odlicen izbor


Shutter e Таи (кинески) филм,  а е базиран на вистинит настан.

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 75>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,137 секунди.