IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео > Корисни совети
  Активни теми Активни теми RSS - Дигитален апарат (филтри, WB ...)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дигитален апарат (филтри, WB ...)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2012 во 22:10
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Мамче не знам зошто ама мислам дека сервисери за Самсунг се K&K електроникс, не знам како се поврзани со Техномаркет. Оди прашај таму ... Или ѕвони на некој од броевите, може ќе имаш среќаголема насмевка

02/3088-098
02/3088-099
02/3088-098
070/200-911

Ова К&К да не се со седиште во Белград оти читав нешто низ нетот дека некои се изгореле со апарати -не ги добиле назад ни по 7 месеци. Ако се во Скопје, лесна работа.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2012 во 22:13
Не бе наши се, Скупи број не знам кој .. тоа накај Систина новата мислам дека е. Не го знам Скопје, сориголема насмевка

I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2012 во 22:18
Фала ти, утре потегнувам врски и ке ги најдамголемо гушкање
Од синчето ми е подарок, а ми останаа внатре прекрасни слики од Македонијава наша.голема насмевка
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2012 во 22:36
Па нели ти е дигитален? Мислам темава е за таковплазење
Најчесто сликите се на SD картичката, освен ако не е некој чуден апарат со некој GB меморијаголема насмевка
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2012 во 21:28
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Па нели ти е дигитален? Мислам темава е за таковплазење
Најчесто сликите се на SD картичката, освен ако не е некој чуден апарат со некој GB меморијаголема насмевка

Е  дигитален е де, ама не може да “мрдне“. Затоа барам сервис, прво да се “уклучи“.
Него на тие телефони никој не се јавува, па сега најдов некој друг серис карши зоопошка.голема насмевка
Кон врв
mdeni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 719
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mdeni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2012 во 22:01
Видео Дата ќе да е карши зоолошка. :)
Кон врв
bruss Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Јуни.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bruss Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2013 во 17:20
Ако може и за мене мала помош, и јас сакам да си купам дигитален апарат со цена од 3500-5500 денари, па предлагајте што може да биде за тие пари и со какви батерии, ќе го користам поретко, така да нема потреба од екстремно високи цени за да стои во кутија..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.