IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сите од сајт овде, НЕМА ТЕМА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сите од сајт овде, НЕМА ТЕМА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10841085108610871088 2229>
Автор
Порака
Valerija 2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija 2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:18
Natali..kogo ti pcues...mnogu ima Kocancani OVDE..........
Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:19
СИТЕ ПРИКАСКИ ЗА ЉУБОВТА СЕ ДОДЕКА ЗАНОСИ ИЛИ ДОДЕКА ГО РОДИ ПРВОТО ДЕТЕ .

ПОТОА СЕ Е РАБОТА НА НАВИКА И ПОПУШТАЊЕ.
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:19
Originally posted by kasper kasper напиша:

Devojce dobredojdeTongueTongue.....Zlato,aj ne me tegni za jazik.....ke ti dadam jas i rucek i vecera.....nego premnogu te pocituvam i sakam,zatoa ostani gladna.....LOL
 
 
E KAKO NEMA DA TE TEGNAM , STO SE OVI KONTRADIKTORNOSTI?
TI IMAM PISANO DEKA TOA SE CISTI GLUPOSTI STO GI TRESES ZA BILO KOJA DEVOJKA.
NIEDNA DEVOJKA NE TI E KRIVA TEBE TI DA SI GI LECES KOMPLEKSITE NA NEA..I SIGURNO TAKA SI JA IZGUBIL I TAA STO JAS SVATILA "VISTINSKATA RABOTA"..DAJ MOLIMTE..GUSKO, KOJ RECNIK E TOA????????
PA NE SI TI DETE OD 25 GOD PA DA SI GO HRANIS EGOTO I SEGA CRTICKI DA STRAKAME NA ZIDOT...AKO STVARNO GO MISLESE TOA STO GO IAMS NAPISANO ZA TEBE..BRAVO!!!!!!..MISLAM TAKVO PAMETNO DETE A TAKVI RABOTI DA "VEZI" ...
 
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:19
Originally posted by kasper kasper напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

kasper ne gi stavaj site zeni vo ist kos,...taka na nikoja nema da i veruvas,...I jas ne sum podobra od tebe, na se priogam so rezerva,...ama vremeto ke si go pokaze svoeto.
More kako vremeto odminuva...rezervata stanuva pogolema....lesno se lazi covek dodeka e pomlad....zatoa i ima tolku neuspesni brakovi...se zenat od klupa.....so postar poveke vremeto mi minuva vo razmisluvanje okolu negativnostite vi brak,otkolku pozitivnite raboti......ne velam deka nekoja nema pak da mi prirasne za srce....ama sepak tesko odi....!!!!
 
Edna pogovorka sto jas znam a sigurno i ti - Hrabrite sakaat a kukavicite cekaat da bidat sakani. Nikoj ne rekol deka se ke ide "smooth" vo ljubovta ama vredi da rizikuvas za da ja najdesWink
 
 
Se zanesov jas, more sto tresam koga sum ista ko tebeTongue, ama veruvaj polesno e da davas sovet nego da si go sledis svojot.
Кон врв
trucker Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3571
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trucker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:20
Originally posted by Valerija 2 Valerija 2 напиша:

Lele..trucker...nov potpis...
GLEDAM TE U OCI,MALA...
 
Mora Val, da bide interesno.....a so slikata e ok i potpisot...LOLLOLLOL
SEX, TRUCKS & DRINKS!
Кон врв
Valerija 2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija 2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:20
kASPER...JAS IMAV DOLGA VRSKA...NE SE OZENIV OD DVA DENA...AMA SEGA VO POSLEDNO VREME..OVA STO TI GO PISUVAS GO SLUSAM SEKADE OKOLU...ZATOA IMA EDEN KUP ERGENI OKOLU MENE...MISLAT ZA NIV NEMA ZENA NA OVOJ BEL SVET...
NAJMALKU TEBE SAKAV PAMET DA TI SOLAM...POSTO SI MNOGU BISTAR DECKO
Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:20
Vall epten sitno broime:)

uste 32 dena:)
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Valerija 2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija 2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:21
ZATOA NE MI SE OTVARA TEMA...PODOBRO SE SNOGJAME BOSH ...
Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka
Кон врв
Valerija 2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija 2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:21
LA FILLE,SE RADUVAM ZA TEBEEEEEE
Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka
Кон врв
PITU GULI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11254
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PITU GULI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:22
САМО УШТЕ ДОДАЈ ,,И ЛАЖЕМ ТЕ ,,

ПА ДА БИДЕ КОМПЛЕТНО
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...
Кон врв
Valerija 2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija 2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:22

Jak fraer imas na avatarceto trucker...'HEMFRI..BRAVO

Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka
Кон врв
Valerija 2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija 2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:23
Kasper...prav kerozin si...
Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:23
Originally posted by PITU GULI PITU GULI напиша:

КАСПЕР КОГА ЌЕ ВИДИШ ДЕКА СИТЕ СЕ ИСТИ ,СО МАЛИ МОДИФИКАЦИИ,ТОГАШ СО СТАСАЛ ЗА МРАК,ПАРДОН БРАК.


Е ова ми е многу познато...LOL

Ама откако ќе се оженат тоагш увидуваат дека има убави жени наоколу...Wink
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 14:24

Valerija celiot zivot se sveduva vo rutini taka da i ovde istoto ima i ke ima mnogu raboti sto se povtoruavaat, i lugeto ponekogas se navrakaat.

Jas znam deka mozam da bidam dosadna, no veruvajte mozam odma da smenam na drug muabet.Wink
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 10841085108610871088 2229>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,500 секунди.