IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Ми текна на...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ми текна на...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 120121122123>
Автор
Порака
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7055
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2016 во 02:46
Ми текна да навратам тука.
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2019 во 19:53
      Ми текна на  evangeline ....
      
      И посакувам пријатен престој во Изреал ....голема насмевка
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2019 во 09:42
Originally posted by zamislena zamislena напиша:

      Ми текна на  <span style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 15px; font-weight: 700; : rgb251, 251, 253;">evangeline ....</span>
<span style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 15px; font-weight: 700; : rgb251, 251, 253;">      </span>
<span style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 15px; font-weight: 700; : rgb251, 251, 253;">      И посакувам пријатен престој во Изреал ....голема насмевка</span>

,,,mi tekna deka evangelineto zanoravi na nas,,, ,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2020 во 00:31
Ланското лето мечтаење
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2020 во 11:18
,,,mi tekna deka nishto ne mi teknuva,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2020 во 22:59
Ex On The Beach Cheers GIF by MTV Nederland - Find &amp; Share on GIPHY
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2020 во 17:57
Mi tekna , i dojdov da ve pozdravam
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2020 во 21:07
Боже, јас сум во твоите раце“ - молитва за мир и вечен спас
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2021 во 20:29
,,,ми текна на времето кога не се знаеше кој со кого се мајтапеше тука на форумов,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2021 во 22:26
Ортак ако го гледаш фејсбукон,времињата се сменија.
Не се знае сега кој на кого очи му вади!
А за воља на вистината,една работа не се смени изминативе триесет години.
Секоја една влада си се мајтапи на наш грб,да веќе боли.
Аааа!
Ми текна бре ортак...Ќе не следи ли помош у петиов пакетзбунетостплазење
Барем да има за зејтин,кај и да е Мимоза актуелна ќе биде.плазење
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2021 во 20:09
,,,aeee biznisot so kafeneto go utnavme , so naftata ko da ja ispivme , nema drugo chare ortak da si aplicirame nije za one trotinetine na elektrika belkim ke zakrpime nekoja dupka,,,abe ush*te be gi pitroshivme starite vaucheri,,,chumu ke ni se novite paketi , ke muvlosaat,,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2021 во 20:44
Ортак,од оној Миле мене страв ме фаќа да ми текнува се нешто...плазење
Ама па ми боде некоја вијуга у мозок се нешто ми текнуе некој софтвер ако не па,Азбунетостплазење
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2021 во 18:31
,,,abe ortak ja sho se zeznav se zeznav,,, parite da ti bile vo programite,,,ne kje da e lošo eden softver za programiranje na životecov da vidime i nie dvajca bel den , ama nesho me kopka onaa crna temnica po raznorazni sobi,,,

Изменето од pajser - 26.Април.2021 во 18:32
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2021 во 12:27
Originally posted by pajser pajser напиша:

Originally posted by zamislena zamislena напиша:

      Ми текна на  <span style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 15px; font-weight: 700; : rgb251, 251, 253;">evangeline ....</span>
<span style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 15px; font-weight: 700; : rgb251, 251, 253;">      </span>
<span style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 15px; font-weight: 700; : rgb251, 251, 253;">      И посакувам пријатен престој во Изреал ....голема насмевка</span>

,,,mi tekna deka evangelineto zanoravi na nas,,, ,,,



Пааа.. еве ме. Жива и здрава, дури и ракетен напад се преживувало. Опасно е кога израелци слават ден на независноста!

Гушки    
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 120121122123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.