IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - SEXY SHOP
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

SEXY SHOP

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 32>
Автор
Порака
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 17:24
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

Aj sega bljak.Sto ne priznaes daka ti se dopaga.


Bejb pored mene ziv ti sexy shop baras!!! Abe jas sum ti site pomagala vo edno!!!
aaaa hahaha me iznasmea... a si Orbitrek ? ona za vezbanje ko tocak so e? ili pa secko- za seckanje salati..  ( bez navreda-se zezav )
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 17:26
Originally posted by brmm brmm напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

Aj sega bljak.Sto ne priznaes daka ti se dopaga.


Bejb pored mene ziv ti sexy shop baras!!! Abe jas sum ti site pomagala vo edno!!!
aaaa hahaha me iznasmea... a si Orbitrek ? ona za vezbanje ko tocak so e? ili pa secko- za seckanje salati..  ( bez navreda-se zezav )


Nemas gajle drugarce furaj!!! Abe jas sum multifunctional, samo ne me teraj da peram!!! Ke peam ama ne peram!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 17:27

Ne baram jas sexy shop jas sum poveke od zadovolna so mojot mil Sarko.

Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 17:31
Originally posted by engie engie напиша:

Ne baram jas sexy shop jas sum poveke od zadovolna so mojot mil Sarko.



Taka bejb!!! Kazi deka sarko ne lae samo ape!!! Ama kako ape e rabotata!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 17:33
Epa so cekate de... ajde sakam kum da bidam... ( crnogorski )  xi xi xi
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 17:35
Originally posted by brmm brmm напиша:

Epa so cekate de... ajde sakam kum da bidam... ( crnogorski )  xi xi xi


Se se samo crnogorski ne baraj!!! Niti eskimski gostin da mi bides!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 17:36
hahah ... abe cek , ako saka nevestata crnogorski da bidam?  ee pa ti sea so drugarce li ke se karas za zena? ne zezaj...
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 17:40
Originally posted by brmm brmm напиша:

hahah ... abe cek , ako saka nevestata crnogorski da bidam?  ee pa ti sea so drugarce li ke se karas za zena? ne zezaj...


Ke ja prasas nejze!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 18:07
Nevestooooooo    kazi nestoo...da ili ne
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 18:08
Originally posted by brmm brmm напиша:

Nevestooooooo    kazi nestoo...da ili ne

Nevestata otide da zamie malku ciniite po doma!!! Ke se vrati kaj da e!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 18:11
Јас не сум таа невеста што ја барате :)) Но до каде е СЕКСИ ШОПОТ
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 18:14
Originally posted by maja maja напиша:

Јас не сум таа невеста што ја барате :)) Но до каде е СЕКСИ ШОПОТ


Se soglasivme, deka ne e potreben sexy shop koga jas sum tuka!!! Site pomagala vo edno, duri i vo kujna pomagalo!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 18:16
Ne e problem  NRGMKD  ima nevesta.. .JA NEAM... saks ti NRGMKD kum da mi bides a Maja nevesta ?...
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2006 во 18:20
E na tolku zeni vie ze edna ke se iskarata.Tuku vo prasanje ne e bilo koja tuka nasata Engie taka da opravdano e,slobodno prodolzeteNazad na temata Sexy shop.Sum bila ovde vo LOndon i imam razlicni vpecatoci.Vo prviot(Engie e vo LOndon pa moze,se naoga na Leicester Square)Uzas, takva nekoja dupka,zatemneta i nikakva bese taka vulgarna sto nikogas poveke nema da vlezam.Od druga strana se onie Sexy Shopovi koi se naogaat vo najskapite delovi na LOdon i taka se sredeni sto lugeto nemaat nikakvi kompleksi da vlezat i da razgledaat (i ako im treba nesto da kupat)bez da se osekaat deka pravat kriminalno deloIma nekolku poznati iminja Ann Summers ili Agent Provocateur koi so godini se zanimavaat so toa i imaat se pocnuvajki od prekrasen izbor na dolna obleka.Taka da ja sum stalen posetitelOvde lugeto malku razlicno gledaat na tie raboti duri i najpoznatiot lanec na apteki Boots pocna so prodazba na seksualno pomagala,taka da lugeto mozat da kupat i od tamu
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 32>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.