IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Aрхитектура и дизајн
  Активни теми Активни теми RSS - Мак Форум за А build.mk/forum
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мак Форум за А build.mk/forum

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Zelenikovo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Јуни.2018
Статус: Офлајн
Поени: 809
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zelenikovo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2020 во 20:52

фино би било да ве потсетам, кога некој тера хиперпродуктивно креативно а опуштено, ко за Концепти Размисли или Букмарк-бин Постови, посекако граматички или мелозвучно може да заглаи или распали, но некога од Членои да етикетираш мрско тоа е навистина под секое ниво, макар тоа било и онака двосмислено културно ... чудно но еве пред некое време ми најдоа замерка како сроченото било пренапорно и ајт во ред [1] но денеска дочекав Членои понови или неактивни да ме етикетираат ко Шизо [1] и може навистина ет тоа така Но дрско е бе О вие Придојдени дури бил и некој Болен вис да земете да си бришете под со него онака спамерски, бар да земевте нешто од мене потпишаното да цитирате и повргнете, но како кога не сте дојдени за Дебата туку полирање нечии партиски агенди, и тоа и онаму каде не ви држи Акал или Немате Волја за Анализа особено за муабети кои некој не ги ни разбирате најубо макар Умни сте логично, па не само што треба да го сварите пишаното, во мојот случај ко од ракав истурено, туку треба да се снаоѓате и во контекстот од фусноти, и ок, што да кажам затоа секој треба да е активен онаму каде му ет место го бери или може да функционира, па и тогаш пак некому не му е ден или го спотерале на јадење та не си прочистил текстот, всушност нешто што ретко и го чинам, а нели од брз тајпинг бар тајпос (печатни грешки) улетуваат излетуваат ко на рингишпил ... така да не се лутете, имајте абер што значи пуштање пост заради Инфо, заради Анализа ... а што заради Сеир и што се’ не од регуларни муабети ко спамови! а имајте и тро Слободоумен Акал кога некој се обидува да поднафрли Идеја или Контекст од Идеи како преку нив би анимирал други да си посветат времето пофокусирано во однос дадена тема! веројатно Уште долго ќе треба Народ да учи што е еФорумска Дебата а што Блогирање, јас во недостаток на истата тука ги миксам двете во едно, а сепак поентата ми е да канализирам креативно енергија колку се може, но и да сочувам некој абер кој натака би ми бил од корист, ЕМ ЗАРАДИ КОНТИНУИТЕТ бидејќи за вакво нешто пр. ко овие посочени Нишки треба засебен еФорум во земјава (а нема) каде се би било разложено попрецизно и ненатрупано, та зато и не се лутете што излегуваат постои како излегуваат онака со муабети кои би требало да се сторат натенате другде а јас сум приморан заради немање другде каде така на Билд да ги настегувам во еден пост топтан, но бар се трудам да има некаков претоп помеѓу нив за да биде нишката поинтересна за пратење односно не го фрла Чоека од крајност во крајност иако дигресиите доколку не му е познат муабетот сигурно му тилтаат по вијуги, ајт сплет од постови в каша некаква ... Простете за Морализирањево ... може попаметно е и јас да терам подло спинерски дрско, онака ако може да се запцуеме та модератори да им прекипе и фрлат цела дискусија во корпа, што порано пречесто беше случај да некој намерно повлекуе дрска дебата за да си одработи на фора и цел муабет го уништи, Жално ...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.