IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - МЕГА СКАНДАЛИ во Р. Македонија...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

МЕГА СКАНДАЛИ во Р. Македонија...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2015 во 22:53
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2015 во 07:35
Незнам Новак дали вреди да коментираме или да полемизираме за состојбите бидејки ние сме дефинитивно криминогена нација која нема никаков изглед да се оправи.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2016 во 20:27
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2016 во 19:17
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2016 во 19:22
Можна е тужба од Германија за измислената  афера од Спасовски
 
Од Управниот Борд на германската компанија „ВЕРИДОС„ размислуваат  да му поднесат ТУЖБА на техничкиот министер за внатрешни работи оливер спасовски , заради уривање на угледот на компанијата.
збунетост


Изменето од novace - 24.Јануари.2016 во 19:27
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2016 во 23:21Јакимовски: 

Влада на чело со СДСМ е марионетска Влада


свиркање

СДСМ повторно ќе плачат по амбасадите а амбасадорите повторно ќе вршат притисок за одлагање на изборите по 5 јуни, вели лидерот на СДСМ, Стевчо Јакимовски.

-И се така додека не се инсталира марионетската Влада на СДСМ, која што има задача да прими 500.000 бегалци овде во Република Македонија и Македонија да ја претвори во еден огромен бегалски камп, тврди Јакимовски.

Во врска со одложувањето на датумот за предвремени парламентани избори, кои ќе се одржат на 5 јуни, Јакимовски вели дека прогнозите на ГРОМ се реализирале.

-Заради овие наведени причини и предвидени безбедносни ризици ГРОМ предупредува:

 Чичаковски да не помислува да ги користи истите трикови од неговите претходници, и да си даде оставка, затоа што тогаш на СДСМ ќе му се случи народ- и тоа гневен народ. Македонското стопанство, институциите и народот повеќе не можат да ја издржат оваа голгота. Македонскиот народ и граѓаните на Република Македонија се во состојба да изберат ужас без крај, или ужасен крај. Одговорноста за таквиот ќорсокак ќе ја сноси СДСМ и ние како политичка партија немаме намера да учествуваме и да дозволиме такво разградување на државата, заклучи на крај првиот човек на ГРОМ.

изненадување...Значи..почело је почело...

намигнување

Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2016 во 18:09
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2016 во 10:59
Се јави Голумот од канцелариската дупка да објаснува за име ,знаме,а ја цица државната каса од нејзиното осамостојување !!

Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2016 во 15:20
Изгледа на некој го боли многу што му јакажуваат вистината што се предавници и кодоши.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2016 во 14:34

Груевски го информира норвешкиот амбасадор за постизборниот инженеринг на СДСМ

.... го информира норвешкиот амбасадор за постизборниот инженеринг на СДСМ


намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2017 во 11:29
ЕКСКЛУЗИВНО ИНТЕРВЈУ НА МИРКА ВЕЛИНОВСКА ЗА ЕМИСИЈАТА "ВО ЦЕНТАР" 

Каде завршиле 179 хард дискови-кој е главниот агент оперативец на прислушувањето?

изненадување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44469
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2021 во 22:11
Ако нешто е добро што од Македонија станавме нивната земја...
Тоа ќе биде што и скандалите си се нивни.ух
Иначе ѕоки бе намали емоција,соске нервоза?
Ево ти мене Код Марјана,близу Алексинца.
Ваксајните се во рефуџирејто!
Одозгора на тога!Поздрави те Вучич.

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44469
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2021 во 13:12
Оооо живоТ!
Црпнат,оној твојон срам му било да опне
слика како го пречекале у Мехико.
Ме замоли тука да го рснам,ќе средиш ти
ако има нешто проблем.Верувам и нашата 
администраторка има убаво глас.плазење
Биенвенида гринго рашко...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,063 секунди.