IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Помош !! Софтверски Проблеми!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош !! Софтверски Проблеми!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 55>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2007 во 00:00
sto znace toa recki ???Question

ako e recnik  klikni TUKA  i ke go downlodiras recnikot

PozdravWink
Кон врв
Sulltan Murad Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sulltan Murad Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2007 во 04:58
recnik daBig%20smile
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2007 во 21:25
ej coveci  a jas oj program da go downlodiram za da prevedam edna pesna od mak na angliski????
Кон врв
Gargi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Февруари.2007
Локација: Turkey
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gargi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2007 во 03:48
fala vi na site navistina mi pomognavteWinkWinkWink
pozdravTongue
Кон врв
чаир Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 950
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај чаир Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2007 во 20:27
Имам ресивер Globo silver line 1005 и никако не можам да најдам firewire
за да го абдејтувам
Нова заповед ви давам да се љубите еден со друг како што Јас ве возљубив така и вие да се љубите еден со друг.По тоа ке ве познаат сите дека сте мои ученици, ако имате љубов меѓу себе (Јов. 13-34,35)
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 00:16
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

ej coveci  a jas oj program da go downlodiram za da prevedam edna pesna od mak na angliski????


ima napraveno programa za prevodi na pesni, tekstovi i site tie raboti od makedonski na angliski i obratno, no bidejki e napravena od nasi mkd lugje, pa i ne mozes da ja najdes na netov za da ja simnes, tuku samo da ja kupis od niv. Sea ne mi ni teknuva kako se vikase programata, ali znam deka sigurno ne moze da se najde na net, kako i site nasi mkd programi sto se napraeni Big%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 00:51
kako ne mozes da najdes
ne te svacam objasni?:)P
 
Кон врв
чаир Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 950
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај чаир Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2007 во 09:27
дали некој знае некој програма која ке ми ја мери брзината на проток на интернет и колу имам симната и колку испратено

Нова заповед ви давам да се љубите еден со друг како што Јас ве возљубив така и вие да се љубите еден со друг.По тоа ке ве познаат сите дека сте мои ученици, ако имате љубов меѓу себе (Јов. 13-34,35)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2007 во 10:57
Originally posted by чаир чаир напиша:

дали некој знае некој програма која ке ми ја мери брзината на проток на интернет и колу имам симната и колку испратено



a ke ti vrsi li rabota ako kliknes na ovaa strana

 http://download.idividi.com.mk/lista.asp?kategorija=83&podkategorija=87
Кон врв
јоцо Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај јоцо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2007 во 16:27
 Здраво, дали некој знае како да се симне HASP зштита на софтвер...ако зне го молам да ми помогне  Cry
 поздрав
Кон врв
чаир Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 950
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај чаир Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2007 во 16:59
фала средив работа

А сега ако може некој да ми каже како да инсталирам Sky Star 2 na Windows Vista симнав нови драјвери од сајтот на Sky Star 2 ама кога ке почнам да го инсталирам ми вика дека треба да инсталирам медија плар 9 или понов а во виндосот има интегрирано 11 чаре
Нова заповед ви давам да се љубите еден со друг како што Јас ве возљубив така и вие да се љубите еден со друг.По тоа ке ве познаат сите дека сте мои ученици, ако имате љубов меѓу себе (Јов. 13-34,35)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2007 во 20:04
Originally posted by skandi005 skandi005 напиша:

imam wadsl internet i dva kompjuteri mrezno povrzani preku switch dajte ve molam nekoj neka mi kaze kako da mi proraboti internetot i na drugiot kompjuter,jas neso so znam probuvav no nikako ne mi uspeva a ovi od on net ne kazuvaat
Ve molam za odgovor
skandi005@yahoo.com



Neka ti stoi tuka postot, moz ke se najde nekoj sto ke ti pomogne
Кон врв
чаир Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 950
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај чаир Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2007 во 17:30
МИ ТРЕБА програма за криење на IP адресата сите врзии што ги симнав на Hide IP Platinium работат делумно т.е. нема проблеми со краког ама опцијата за да ја сменам адресата не ми е достапна ако некој знае некоја програма нека ми каже или ако иmа HIde IP koe raботи нека даде линка да го симнам

ФАЛА
Нова заповед ви давам да се љубите еден со друг како што Јас ве возљубив така и вие да се љубите еден со друг.По тоа ке ве познаат сите дека сте мои ученици, ако имате љубов меѓу себе (Јов. 13-34,35)
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2007 во 17:47
И кај тебе може да се смени ип, само ке кликнеш доле десно кај што ранува, десен клик и имаш опција таму change ip WinkWink
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.