IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Помош !! Софтверски Проблеми!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош !! Софтверски Проблеми!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 55>
Автор
Порака Обратен редослед
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Roditel Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Roditel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2010 во 20:03
Zdravo,

Roditel sum na 12 godisno devojce,koe ne se dvoi od svojot laptop i po cel den e na skype so raznorazni t.n drugar(k)i koi se prisutni vo ovoj virtuelen svet.Zagrizen od se poizrazenata pedofilija baram pomos od vas da mi pomognete kako mozam od mojot kompjuter da ja sledam nejzinata komunikacija.Dali postoi nekoj program za otkrivanje na nejziniot password na socijalnata mreza Skype.Ako postoi ,kako da dojdam do nego i sto treba da napravam.Odnapred Vi blagodaram i Ve pozdravuvam.
Кон врв
Биа Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Биа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2010 во 17:18
Што бидна со звучната?
Touch it Scroll it Close it Click it Cross it Crack it Switch Update it Lock it Fill it Call it Find it View it Code it Jam Unlock it Buy it Use it Break it Fix it. <Technologic>
Кон врв
problem4eUNKNOWN Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај problem4eUNKNOWN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2010 во 21:59
пробав со програм4ево ама ми бара да го лиценцирам а КЕYKENOT не работи :(((((((


hellllp
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2010 во 01:54
Originally posted by problem4eUNKNOWN problem4eUNKNOWN напиша:

вака сега : го форматирав ПЦто и сеа ми се јави проблем со звучната .....
незнам шо звучна користам и нз како можам да најдам дривер за истата ...
плс помош.


однапред благодарам




Driver Checker ефикасно програмче ти наоѓа драјвери за сеLink
Кон врв
problem4eUNKNOWN Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај problem4eUNKNOWN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2010 во 23:13
вака сега : го форматирав ПЦто и сеа ми се јави проблем со звучната .....
незнам шо звучна користам и нз како можам да најдам дривер за истата ...
плс помош.


однапред благодарам
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2010 во 22:29
Е така кажете, или ќе инсталирам нова мозила, или гугл хром, ама гугл хром изгледа ќе биде намигнување
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2010 во 13:15
Originally posted by Lithium Lithium напиша:

Tools, options, privacy ---- firefox will remember history така ми ене%20знам
When using the location bar suggest History and bookmarks
не%20знам


Снимиси гугл хром секогаш одма така ќе ти ги вади многу е подобар и побрз од мозилата.
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 23:06
Проба реинстал на мозила?
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 22:58
Originally posted by Lithium Lithium напиша:

вака сега, јас не го владеам многу интернетов и не знам некои работи од проста причина што не ме интересираат многу компјутери. црвенеење
Користам Мозила и сакам да прашам: чепкав нешто во ова опцииве, во историја, појма немам што се случи, но сега кога сакам да ја отворам Гугл или Идивиди порталот не ми ги чита страниците горе кај што се става линкот. Порано во делот горе каде што се пишува линкот до некоја страна на пример Google ќе кликнев и само да пишев Go веднаш излегуваше страната на Google, истото беше и со Идивиди. Ќе пишев само Id и веднаш долу се појавуваа сите страни што кореспондираат со тоа. А од денес веќе не е такаизненадување, сега треба да пишувам целосно www.idividi.com.mk па дури тогаш доаѓам до порталот. Истото е и со гугл изненадување
Дај кажете што треба да сторам, секоја страна треба целосно да ја пишувам секојпат кога сакам да влезам на таа страна кубење%20коса






Ова почнува да ми гази на нерви.....кубење%20коса

чекање
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2010 во 21:44
Tools, options, privacy ---- firefox will remember history така ми ене%20знам
When using the location bar suggest History and bookmarks
не%20знам
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2010 во 21:21
ај степ бај степ глупчо
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
да бе Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
О’ Дабштајн

Регистриран: 10.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5367
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај да          бе Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2010 во 19:42
checkni remember my browser history


i uncheckni Clear history on close
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2010 во 19:12
вака сега, јас не го владеам многу интернетов и не знам некои работи од проста причина што не ме интересираат многу компјутери. црвенеење
Користам Мозила и сакам да прашам: чепкав нешто во ова опцииве, во историја, појма немам што се случи, но сега кога сакам да ја отворам Гугл или Идивиди порталот не ми ги чита страниците горе кај што се става линкот. Порано во делот горе каде што се пишува линкот до некоја страна на пример Google ќе кликнев и само да пишев Go веднаш излегуваше страната на Google, истото беше и со Идивиди. Ќе пишев само Id и веднаш долу се појавуваа сите страни што кореспондираат со тоа. А од денес веќе не е такаизненадување, сега треба да пишувам целосно www.idividi.com.mk па дури тогаш доаѓам до порталот. Истото е и со гугл изненадување
Дај кажете што треба да сторам, секоја страна треба целосно да ја пишувам секојпат кога сакам да влезам на таа страна кубење%20коса




You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2010 во 17:12
Originally posted by да          бе да          бе напиша:

ми треба софтуер за веб со драг'н дроп визуелно


Dreamweaver и flash professional
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.