IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Помош !! Софтверски Проблеми!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош !! Софтверски Проблеми!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 535455
Автор
Порака Обратен редослед
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
bubicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 18:25

Network Share Brute Forcer 3.1-ova treba da e toa ili ne

Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 17:09
ke si zemes brut forcer ke si go downloadiras i ke si go instaliras!!! Samo pazi da ne zakacis nekoe virusce so nego!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
bubicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 14:17
a pomos od tipot na hakiranje e-mail passovi
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 14:31
би ми било драго доколку да ја понудиш својата помош се со цел да има подобро разбирање во компјутерскиот свет.. Респект и поддршка од мене
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
vd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1539
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 13:46

Epa dobro, ako mislis taka Ghost

Ete neka pobara pomos nekoj pa ako mozam i jas ke pomognam

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2006 во 19:45

освен, доколку имаш некој проблем со активирањето, кој што многу често се случува, или пак со ракување на одреден софтвер...  ти ако го имаш знаењето братче, не значи дека секој го има, помошта секогаш е добредојдена, и секако тука се кракчињата, пачовите и другата можна пиратерија, која кај нас цвета 

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
vd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1539
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2006 во 15:57
pffff, na kakva pomos se misli tuka!! kako pomos okolu nekoj softver? kako da se instalira softverot ili sto?! Pomos okolu software mislam deka nee potrebna, sekoj software doaga so Manual pa moze tamo da se procitaat detali za koristenje na software-ot.
Кон врв
vodkamixx Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vodkamixx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2006 во 11:32

Оваа тема ја отварам ако на некој форумџија му треба некоја помош околу некој софтвер, ние останатите форумџии ќе се потрудиме да му помогнеме и да најдеме решение за решавање на проблемот...

Затоа бујрум!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 535455
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.