IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - Домашни  миленичиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Домашни миленичиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 12>
Автор
Порака
bella Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bella Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2006 во 00:05
4 trihogastreri, 3 zlatni, 8 neonovi tetri,2 srebreni ajkuli, 3 rajski ribki,3 somchinja i 3 crveni albino
Кон врв
SURFAC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 350
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SURFAC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2006 во 17:07
haha 1 mace 1 kuce 1 riba Wink
Михаил Мојата чанта


чантата ми тежи точно еден тон
на неа ке зестане комотно и слон
ке се лизне и ќе шизне надвор кога роси
кај да најде еден билдер за да му ја носи.
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2006 во 23:46
Obozavam milenicina imav 2 ribicki,imam papagal i imam belo kuce mnogi si gi sakam
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2006 во 03:19
Papagalce tigrica Smile
Кон врв
SURFAC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 350
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SURFAC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2006 во 22:00
штета рибата ми умреOuch
Михаил Мојата чанта


чантата ми тежи точно еден тон
на неа ке зестане комотно и слон
ке се лизне и ќе шизне надвор кога роси
кај да најде еден билдер за да му ја носи.
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 02:13
Papagal Tigrica Smile
Кон врв
ivancic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
NaughtyBitch

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 753
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivancic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 03:00

macka

Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 13:32
si imam edna macka si ja vikam maca i mnogu si ja sakam
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 13:44
1 маче (не ги рачунам они кои ни идат пред вратаLOLLOL) кое се вика Мацко и мн си го сакам, како детенце ни е и спие со мене  и чувавме куче ама им го дадовме на баба.Smile
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 17:18
Да се пофалам денеска Сијамката се породи и роди две здрави прави маченциња...( роди три ама едното умре CryCry)
 
А вчера морското прасенце роди 3 сонциња кои од денес се леле леле бесни и трчаат како муњи по кутијата ( биг кисс ова до тебе мила моја Embarrassed ) ке сликам и пратам слика
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 17:59
Originally posted by natalija natalija напиша:

Да се пофалам денеска Сијамката се породи и роди две здрави прави маченциња...( роди три ама едното умре CryCry)
 
А вчера морското прасенце роди 3 сонциња кои од денес се леле леле бесни и трчаат како муњи по кутијата ( биг кисс ова до тебе мила моја Embarrassed ) ке сликам и пратам слика


ААААаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа StarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStarStar Леле!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ааааааааааааааа LOLLOLLOLLOL Полудев LOLLOLLOLLOLTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue Е сега ме усреќи ептен StarStarStarStarStar 3 викаш а? Big%20smileBig%20smileBig%20smile Да сликаш обавезно TongueTongueTongue Ќе чекам, а наредната недела ќе гледам да идам да ги посетам WinkTongueTongueTongueTongueTongue Hug
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2007 во 19:06

ja si cuvam ribi veke 5 godini... denes mi crkna karasot ozalosten sum mnogu...CryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCry

speed
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2007 во 20:47
Nie familijata doma imame mace isto kako na Natalija
zensko i mnogu si licat!

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2007 во 22:59
ti imas tigrica??? Jas imam nimfa staro 3 nedeli max
Sakam da zemam amazonec sega brzo, ama ke vidam, mozit ke dobijam amazonec za poklon za rodenden
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.