IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - Домашни  миленичиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Домашни миленичиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 12>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:39
znam kako e Nate, i mojata zenka ja fakaat budalite pa stalno mi go maltretira mazjakot:) a toj jaden e mnogu miren:) pa se trpi:)
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:44
да мила тоа е тоа.. мислам ем се галат повеке мирни се многу и уште овие бесниве со забите тешко нив
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:47
hehe, nekako me potsetuvaat na nekoi mazjaci od coveckiot rod:) dozvoluvaat zenite da gi izedat:)
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:54
Originally posted by la fille la fille напиша:

hehe, nekako me potsetuvaat na nekoi mazjaci od coveckiot rod:) dozvoluvaat zenite da gi izedat:)

      Бисери сте ми мили од сабајле само ме смеете ... добра констатација мила
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:55
denes sum vo forma da vadam biseri:) 
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 14:01
Nate ma, moja komsika ima mazjak, ke ti go dade za parenje ako sakas, mislam, ne na tebe tuku na zenkite tvoi...
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 16:03
Дано дано љубов моја... за хрчаците де збориме, страв ми е да не и го умрат оние зверкине па кој ке плаче после.. иначе за остатокот за парењето.. хм...
Кон врв
Bella_Tigrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 101
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bella_Tigrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 15:56
Bella - Malteska mesano francuska pudlica, bela boja so mali damki crno.... znaci bella ne e narecena po boja tuku deka na italjanski znaci ubava Wink...inaku pred nekolku godini cuvav dve morski prasinja,prvoto bese masko Dambo,no mi umre Cry...a vtoroto  zensko Lara,a i taa...denta koga davavme kapar za Bella mi umre,kako da osekala CryCry....mnogu gi sakam zivotnite,sakam da bidam veterinar,inaku uste kako mala sobiram macinja i kucenca,vrapcinja so skrseno krilce kaj mene doma..kako zooloska gradina bev Big smile sum gi kriela pod jastuk pod kebe (ne me svakajte pogresno),ama sega si cuvam kuce (kucka ...zenski rod. LOL ) i mnogu si  jas sakammm...pa taka da mozete da me prasate se za zivotnive...domasni milenici Wink
Mislam....znaci postojam
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 16:00
jas imam 1 vucjak i 3 burmese (rasa macki)
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 22:14
Imas burmanki?? Ne zezaj... Cekaj be, cekaj... Ti si... taa sto go ucese Bart?? Sega sto ja nabvi malata zenka GO?
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2006 во 03:04
мене куќно милениче ми е новчаникот од татко ми........ Просто по цели 24 часа би бил со него мајке ми Big smileBig smileBig smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 09:57
Sakam tarantulaaaa......
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 10:51
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Sakam tarantulaaaa......

    етеее моја душа моја љубов.. Многу заеднички особини, барем да не се чудам што беше гушкање до бесвест..
Сака пајаче милата таа...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2006 во 10:55
sakam....minatoto leto otidov da kupam...ali se predomisliv posto trebase za nekolku dena na odmor da odam...potoa malce zabegav...ali kje go imam eden den!!!Embarrassed
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.