IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9293949596 113>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Astro Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Февруари.2014
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Astro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2014 во 21:29
Ми треба есеј за „Македонскиот јазик и јужнословенските јазици“ ве молам итно е.
фала однапред
Кон врв
MariaM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Април.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MariaM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2014 во 17:17
„Споредбена анализа на женските ликови во романот „Крпен живот“
од С. Попов некоја писмена или слично на оваа тема или нешто поврзано ....?
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2014 во 17:38
имаш негде по страниците на темава...пролистај намигнување
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
nikac19MK Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Април.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikac19MK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2014 во 19:43
Ако не го мрзи некој нека напише некое маленко составче на тема "Ниту една смрт не е обична" :)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2014 во 19:56
А тебе те мрзи??? збунетост
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
slavejce5 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Април.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај slavejce5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2014 во 01:54
Deca, spasuvajte, mi treba esej HITNO na tema Paradoksot na Diogen.
Кон врв
Perfection_I Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Април.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Perfection_I Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2014 во 01:04
Пишувам малку подоцна ама ми треба состав или есеј со насловот Ликот на Кирил -Панонски легенди. Доколку некој има ве молаааам да ми помогнете пошто рокот му е до Понеделник. Ако некој е во можност да ми помогне пратете ми го во порака. Ви благодарам однапред. Пс: Нова сум па ајде да се дружимее !!    
Кон врв
renna Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Април.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај renna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2014 во 09:18
Mi treba pomos okolu skenderbeg ja prochitav ama pesnichki se i nishto ne razbiram.koj mozhe da mi pomognr fala odnapred :*
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2014 во 12:10
Овде ќе најдеш објаснување за двете поеми на Григор Прличев - Сердарот и Скендербег .... Може да помогне ако го прочиташ намигнувањеголема насмевка.... 
Поздрав

http://www.ukim.edu.mk/dokumenti_m/155_Seminar-Literatura%202010.pdf
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
spirkoskan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Април.2014
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај spirkoskan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2014 во 17:47
Ми треба обработка на песната Т’га за југ од Константин Миладинов, најкасно до вечерва... Дали може некој да ми помогне ?
Кон врв
spirkoskan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Април.2014
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај spirkoskan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2014 во 17:50
Ми треба обработка на песните Т’га за југ, Бисера, и Голапче од Константин Миладинов најкасно до вечерва. Дали може некој да ми помогне ? :) :) :)
Кон врв
Победаа Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Победаа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2014 во 22:58
Ми треба карактеристика на шест ликови од лектирата повик на дивината фалаа однапред
Кон врв
crn drim Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Мај.2014
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај crn drim Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2014 во 15:17
ve molam ako nekoj mozi da mi napisi pismena za VII oddelenie na tema : Родниот јазик е бисерен ѓердан. Gi prelistav site stranici ama nemozev da najdam nisto slicno fala odnapred
Кон врв
БојанаК Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Март.2014
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај БојанаК Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2014 во 14:43
Ми треба состави на тема:
1. Блажени да се рацете на Св.Кирил
2. Кирил и Методиј ни го покажаа патот кон светлината
Фала однапред :) позз
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9293949596 113>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.