IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Хардверски проблеми - ПОМОШ!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хардверски проблеми - ПОМОШ!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
Автор
Порака
LSD Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2008
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 17:06
Abe ja za mene prasav a ti otvorisi tema
Кон врв
Lancelot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lancelot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 22:19
Па не е логично сите проблеми да бидат стваени во една тема?Ако секој отвара тема за секој проблем што ке биде...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 12:10
А ДА НЕ ГО КУПИ КОМПЈУТЕРОТ ВО "AMC".....
Кон врв
LSD Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2008
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2008 во 13:04
Jas?
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2008 во 12:25
Originally posted by LSD LSD напиша:

Ima eden problem so kompjuterot neznam so mu e.Ne stalno ama po nekogas mi se ukocuva ili koga ke mi se pojavi desctopot ili pred toa.I stalno pred da se ukoci zvucnicite mi suskaat.pozz


Формат и готово како нов ќе е намигнување
Кон врв
LSD Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2008
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2008 во 14:03
Abe format ama 1000den e a sam nezz da napraam i ne cepkam.

Изменето од LSD - 02.Ноември.2008 во 16:20
Кон врв
Audiofil Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 374
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Audiofil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 15:13

Ako ti se e mnogu 1000 denari za 500 jas ke ti go formatiram.

Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 18:28
Ja ke ti pomognam za bes pari i toa sam da si go formatiras samo pisi mi na pp tvoe msn i ke naucis odma sam da formatiras i da ne se zamaras vise oti na denesno vreme e smesno da neznaes da formatiras kompjuter ke te naucam i XP i vista da formatiras pozdrav ne sme ovde na forumov da nudime ceni za format,ako ne sakaas da naucis ja za 200 denari ke ti go formatiram ako e vista za 1500 den
Кон врв
carce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај carce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2008 во 16:40
Mi treba nesto opsto za Ram i Rom memorijata
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2008 во 18:02
Imas Tuka
Кон врв
VLA Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VLA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2008 во 00:18
Da da ne sme ovde za ceni da pokazuvame, mozam i jas da ti ponudam pomos vo reinstalacija nekoi nejasni raboti pozz!!!
Кон врв
letri4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај letri4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2008 во 23:37
kompjuterot mnogu mi koci i ako otvaram nekoj folder hard diskot grci ili ako igram nekoja igra otkako ke ja isklucam mnogu koci i grci hard diskot. probav da go defragmentiram ama mi kazva deka ima samo 6% slobodno mesto vo c a nemam mnogu staveno vo c da zafakaat tolku. sto da mu pravam?
Кон врв
luckyboy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 285
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај luckyboy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2009 во 16:32
Кога го пуштив компјутерот само горе на левиот агол од мониторот трепкаше една цртичка ( _ ) со бела боја на црна позадина..... Дали некој може да ми кажи за што се работи???

Благодарам....
Кон врв
fanta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2009 во 21:17

zdravo .imam printer epson dx7450 mi treba nekoe programce za resetiranje ketridzite. pobarav so SSC SERVICE UTILITY megutoa ne poddrzuvaa resetiranje na ketridzi od T0711 do 0714. pa dokolku nekoj moze da mi pomogne okolu toa neka pise.
fala
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.