IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Како до мажишта ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како до мажишта ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
Автор
Порака
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 21:18
Ako samiot ne prijde i me zasemeti so svojot sarm i harizma...nema ni da go zabelezam
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 21:25
Originally posted by fragola fragola напиша:

Ako samiot ne prijde i me zasemeti so svojot sarm i harizma...nema ni da go zabelezam
 
sakash da kazesh deka, ke si u delirium-staza...well ok...pa taka i e...ne se zabelezue koa pagash, ko decana mali...posle toa zaboravaat---a taka se rasneплазење
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 21:39
Ne ne mislev na toa Tuku deka mozebi nema ni da go zabelezam takviot "macho"tip koj gi sarmira site okolu sebe,dokolku ne mi prijde i pokaze nekoi drugi vrednosti osven svojot izgled...Taka da nikogas ne sum razmisluvala kako da osvojam nekoja "mazetina" po koja site luduvaat,dokolku samata ne go zapoznaam i licno mene ne mi se dopadne.
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2008 во 16:06
Originally posted by EvAngelos EvAngelos напиша:

Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Ako ima takvo masko na forumov neka si kazi na sto paga

 

Јас паѓам само на испит (кога не ми е научен), ама досега никоја не пробала преку лична порака да ме "падне". Ајде, еве ти шанса, само побрзо праќај пошо треба да излегувам...

Imav mislenje za tebe deka si eden od pofininite i popametnite na forumov , ke se pravam deka ova ne go procitav ...
Odime ponatamu , no za zal nekako ubiena e temava ili jas loso po makedonski se izrazuvam ne znam , mislev ke diskiturame onaka so smek okolu lovot i zadrzuvanje vnimanie na partnerot ama nisto od to , never mind ...
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 00:51
Samo ako poseduvas soodvetna municija
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 19:05
prodavat na pazar ,, na naduvuvanje
goooooolemi mazetini
samo so se lesni
vazduhot ne tezi
toa e provereno
zatoa se vika leta so umo

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 19:10
Prvo neka go proba dali znae da igra lastik ili skolica, nema prav maz sto ne gi znae tie raboti
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2008 во 19:13
ako ne legne ispod kolata neznae so i falit

isto e toa
da
смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Септември.2008 во 07:35

prav maz e onoj koj umee da ja stavi pod zakrila svojata zena, da ja cuva i zastiti od naleti i nanosi, a od iskustvo vi kazuvam, macho tipovite ne se toa!

се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Септември.2008 во 09:58
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

prav maz e onoj koj umee da ja stavi pod zakrila svojata zena, da ja cuva i zastiti od naleti i nanosi, a od iskustvo vi kazuvam, macho tipovite ne se toa!



Hmmm... Ne bi se soglasil so ova. Postojat zzeni koj e nevozmozzno da se vrzat za eden mazz - pa shto i da pravi mazzot. Sum imal edno takvo iskustvo - i ti velam jas kje mu chestitam na toj mazz shto kje ja zadrzzi pokraj sebe nejze.
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:43
Originally posted by Anthony Anthony напиша:

Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

prav maz e onoj koj umee da ja stavi pod zakrila svojata zena, da ja cuva i zastiti od naleti i nanosi, a od iskustvo vi kazuvam, macho tipovite ne se toa!



Hmmm... Ne bi se soglasil so ova. Postojat zzeni koj e nevozmozzno da se vrzat za eden mazz - pa shto i da pravi mazzot. Sum imal edno takvo iskustvo - i ti velam jas kje mu chestitam na toj mazz shto kje ja zadrzzi pokraj sebe nejze.

Ne bila nikogas iskreno zaljubena , barala non stop nesto drugo. Zaljubena i zadovolna zena kranot od REK ne ja pomestuva od svojot partner!
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 22:40
abe, sekoj na kraj se zaljubue...i toa tri puti...najmalce, sea zavisi kako koja/koj...
Кон врв
dzoni1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dzoni1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2008 во 13:36
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Prvo neka go proba dali znae da igra lastik ili skolica, nema prav maz sto ne gi znae tie raboti

Hahahaha znaci da fatam da ucam lastik ili skolica..
Кон врв
rabani Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 490
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rabani Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2008 во 15:18
Originally posted by Biolica Biolica напиша:

Devojki , kako gi lovite , dobivate i eventualno zadrzuvate onaj tip na maski koj se vecno single pr, G Clooney , onaj tip na maski polni so samodoverba , stil i koj zracat samodoverba i sexapil, mislam deka me razbirate za koj tip na maski mislam....
Spodelite madami soveti kako lovite i kako zadrzuvate takov partner ......
Ako ima takvo masko na forumov neka si kazi na sto paga

pogled podolg od voobichaeniot
dopir podolg od voobichaeniot
nasmev podolg od voobichaeniot
vitkajne kosa podolgo od voobichenoto
visoko krenata glava
visoko krenati ramenici
glumi nedostapnost
vo negovo drustvo demonstriraj seksualna inteligencija
ne mu obrnuvaj premnogu vnimanie
koristi metodi na blaga ironija za direktno da mu go napadnish egoizmot(mnogu si jak, mnogu si silen, mnogu si mazenstven,seto ova so blaga ironija i sarkazam)
i toa e toa
naskoro ke pochni da te gleda so proshirena zenica, a toa e siguren znak za seksualna privlechnost
a kako da go zadrzish?
e toa neznam?

DOAGA ISUS SO 200000 SVETII
ZA DA IM STAVI KRAJ NA SITE PROKLETII
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.