IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Исхрана и кулинарство
  Активни теми Активни теми RSS - Резонанција во кујна
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Резонанција во кујна

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 11>
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 15:58
...mi gi nema moite mili da me precekaat kako dolikuva...a taka svarena se vrativ.... e rushke...ruske...kaj e ladnoto pivo....лутина...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 19:01
мамамд...еве ти најпрво едно кафенце....благото не мораш....намигнување
 
 
 
Па после тоа....нешто за поткаснување....трепкање
 
  И на крај.........големо%20гушкање
 
 
                                        
 
 
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2008 во 20:54
blashka denes jadela taratur,...neznam dali stavi kopar vo nego???
Koparot mu dava poseben vkus.

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 01:20
Денес ми е роденден,гости многу сакам...

Морав овде да сервирам...па не бадијала резонанцијата цел ден у кујна ми помина


за добредојдовте







...за мамма

...за   мамамд и Руш

За секого по нешто
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 14:37
... sreken rodenden na mojata biba so eden skromen poklon...

bibce...imash pravo na izbor....ama ubo bi bilo  da go odberesh ovoj od desno.... ovoj od levo... aj jas ke go zemam... samo deneska... ke praaam edna "zrtva" za tvojot rodendenголема%20насмевка...a i jas taka povozrasna..poubavo gi peram belite koshuliнамигнување...


Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 14:39
..puknav od maka koga vidov moja blashka kolku se izmaci...a mene me nemashe... a tolku mi trebashe.... ama visha sila.... me zarobija na naucno pole.... nikako ne me pushtaa...a koga me pushtija se komatizirav do sabajle....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 14:42
 
 
   среќа.....Ајде сега....освежи се малку....намигнување...со сладолед....големо%20гушкање
 
 
     
 
 
   
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2008 во 15:41
..spolajti milo...bash mi treba nekoe osvezuvanjeголемо%20гушкање...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 00:02
 Утре кога ќе дојдеш овде...еве што ќе те чека....големо%20гушкање
 
 
     
 
       
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 01:04
ko prije,njegovo jeзадоволство....blagodaram blashka...za kafeto so kompletot...inaku ne bi se napilaнамигнување
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 14:48
 
 
  Со кафето....еве и ....локум.....среќа......намигнување...
 
 
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 15:42
.... Blashke milo...edno znam...ako te nemashe... ke morashe da te izmislat..zatoa shto bez tebe coveshtvoto ke beshe mnogu...mnogu siromashno.... големо%20гушкање...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2008 во 00:48
 
    ....Мамамд...моја....сега малку ме ....засрами....црвенеење.....
     
                                  За муабетов....бакнеж......
 
 
 
     
 
 
     
 


Изменето од blashka - 23.Август.2008 во 00:49
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2008 во 23:54
Originally posted by mamma mamma напиша:

blashka denes jadela taratur,...neznam dali stavi kopar vo nego???
Koparot mu dava poseben vkus.
 
 
   Не сум пробала до сега така......но ако велиш дека е повкусно...
  .... сигурно...ќе пробам........среќа......
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.