IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - http://TOSE.krusevo.gov.mk повторно актив
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаhttp://TOSE.krusevo.gov.mk повторно актив

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
tose_forever Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Директен линк до овој коментар Тема: http://TOSE.krusevo.gov.mk повторно актив
    Испратена: 15.Мај.2008 во 14:17
Поради големото побарување за случувањата во Крушево... повторно ја реактивиравме Вашата страница http://tose.krusevo.gov.mk   ili   http://www.krusevo.info

Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 21:51
Originally posted by tose_forever tose_forever напиша:

Поради големото побарување за случувањата во Крушево... повторно ја реактивиравме Вашата страница http://tose.krusevo.gov.mk   ili   http://www.krusevo.infoE fala ti na informacijata..i jas bi rekla TOSE FOREVER!!pozdrav
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,562 секунди.