IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - Шест месеци од смртта на Тоше
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаШест месеци од смртта на Тоше

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
VE007MK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 99
Директен линк до овој коментар Тема: Шест месеци од смртта на Тоше
    Испратена: 05.Април.2008 во 19:29
Uste desetina dena ke se navrsat sest meseci od smrtta na nasiot Tose.Mislam deka 6 godini pominaa od togas od toj proklet den 16.10.2007 slikata na iskrseniot TUAREG,avtopatot,Hrvatska,Nova Gradiska,nasiot helihopter sto pristigna nokta vo Skopje so teloto na Tose,patot do Krusevo,pogrebot,i moite poseti na grobot na nasiot Tose,seto ova mi e mn. mornicavo i ne mozam da sfatam se uste...i dali nekogas ke sfatam...
Мудриот човек не го кажува сето она што го мисли,но го мисли добро она што ке го каже!
Кон врв
kazoO Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2008 во 20:37
Еве мојот прв пост на овој форум нека биде во чест на Тоше и едно видео што го најдов на нет...феноменално


Is this love (White snake) - unplugged

Изменето од kazoO - 06.Април.2008 во 20:39
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.