IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Бисери на вашите бисерчиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бисери на вашите бисерчиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 13>
Автор
Порака
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 23:32
Одиме со син ми вчера да купиме подарок за роденден за снаа ми. Ми вика: -Мамо,ај да и’ купиме сапунче.
Јас му објаснувам дека треба да и’ купиме нешто поубаво,а тој ми вели:-Eпа,ај да и’ купиме супа за кога ќе се разболи!
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 14:01

...odime vcera so drugarka mi nejzinite dve decinja i so moeto najmalo so Matej(3god.) i mi vika

 1.mamo kade ke odime????-a jas mu vikam vo Volkovo ke odime na Hipodromot ke gi gledame konjcinjata.......

a on mi vika a kaj se VOLKOVITE.....................ha ha ha ha ha ha ha

 



Изменето од bibce - 31.Март.2008 во 17:04
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 16:01
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Одиме со син ми вчера да купиме подарок за роденден за снаа ми. Ми вика: -Мамо,ај да и’ купиме сапунче.
Јас му објаснувам дека треба да и’ купиме нешто поубаво,а тој ми вели:-Eпа,ај да и’ купиме супа за кога ќе се разболи!


генијалче
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 20:50
сестра ми ми вика,.....

дадо,... шрицаат крците ( крцаат штиците ) голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 21:29
-DEDE KE MI KUPIS PAGANAN? vo prevod papagal.голема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 21:46
Mojata mala vnuka Bojana....
Nino....te me nosis na FABOFABICHE?(zlatno slavejche)

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 22:32
TETE, JAS DURI DA PORASNAM, SITE DECKOVCI KJE SE POTROSATтага
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 22:51
-Maмо,те бара мајката на мојот татко!
или
-Мамо,те бара твојата мајка!

-Тато,мајката на мојата мајка рече ...

Ете вака син ми кажува кој кого го бара на телефон,кој за кого што рекол...никогаш не кажува скратено(баба,дедо,вујче,чичо)-секогаш опширно објаснува(твојата мајка,твојот брат...)
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 23:24
-Nano ajde beceme shikli, suknija i bideme zenski.голема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 23:29
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

-Maмо,те бара мајката на мојот татко!
или
-Мамо,те бара твојата мајка!

-Тато,мајката на мојата мајка рече ...

Ете вака син ми кажува кој кого го бара на телефон,кој за кого што рекол...никогаш не кажува скратено(баба,дедо,вујче,чичо)-секогаш опширно објаснува(твојата мајка,твојот брат...)


голема%20насмевкаголема%20насмевкаSi ima deteto pravo,polesna e negovata forma голема%20насмевкаголема%20насмевка
голема%20насмевка
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 23:41
teto gej kakvo tucançe(fustançe) imamнамигнување
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 16:38
Neli ...sekoe L zamenuva R-togash koga im e seushte teshko da go izgovorat.
Koga nauchi da go izgovara R vikashe:....ej,mama RIRE(Lile)te bara


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 23:13
Ванко (влакно)
Гитеон (микрофон)
Овие се од керка ми!
А еве и едно мое : Мамо обеси ме закопкај ме (облечи ме закопчај ме)
car's freack
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2008 во 23:16
Sega e ...golem biser....veli: Aj,ma ...ne mi se filmaj..тага

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.