IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Лила Филиповска и нејзиното шоу
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лила Филиповска и нејзиното шоу

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 25>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 11:59

ееее...за Драган...ќе зборуваме кога diogen
ке отвори тема за него...
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 12:00
Pishuvav,pishuvav...i na kraj go izbrishav postot.
Voopshto nevredno za bilo kakov komentar.
Inaku ne sum gledala nitu edna emisija so dotichnata
voopshto ne gledam takvi emisii od nasha produkcija

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 12:07
Originally posted by blashka blashka напиша:


ееее...за Драган...ќе зборуваме кога diogen
ке отвори тема за него...


Samo prasuvam vo kakva vrska se so Lila, epten se isti be brat, a ako podobro se razmislis i Latas ne emnogu razlicen ,samo so on za razlika od ovie dvajca ima procitano 2-3 knigi, a i igra vo druga liga.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 12:13
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:


ееее...за Драган...ќе зборуваме кога diogen
ке отвори тема за него...


Samo prasuvam vo kakva vrska se so Lila, epten se isti be brat, a ako podobro se razmislis i Latas ne emnogu razlicen ,samo so on za razlika od ovie dvajca ima procitano 2-3 knigi, a i igra vo druga liga.


ај сега Латас е посебна приказна...за него има
тема на едно друго место...
п.с. ќе не караат забегуваме од темава...брат..


Изменето од blashka - 12.Февруари.2008 во 13:12
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 12:17
Мене Лила баш ми се свиѓа интересна е и пријатна
но некако емисијава не и е баш како што треба
Според мене таа некако потрошена е многу години постојано е во етерот па затоа веќе и идеите и секнале
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
zajkoo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Локација: Vatican City State
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zajkoo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 13:45
 Дури немаме професионални критичари во државата, секакви дебили ќе ни се мотаат по телевизиските програми... за овие 18 години независност немам видено ни една негативна критика за било што.
Биди добар со сите,услужлив за повеќето, близок со неколку, пријател со еден, непријател со ниеден.
Кон врв
baso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 13:51
taa pregorenata kikirika neka se ukine od eter pod itno zaedno so drugar i boki
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 13:53

KOGA JA NACEKAV SLUCAJNO-AJ DA VIDAM KOJA NOVA GLUPOST JA SMISLILA....

OD SRAM OD GLUPOSTITE STO GI GLEDAV MI IDESE DA SE POKRIJAM SO KEBE PREKU GLAVA

IDNI NOVINARI-ETE VI PRIMER KAKO EDEN NOVINAR NETREBA DA RABOTI
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 17:56
...ЛИЛА Е ПРЕКРАСНА ЛИЧНОСТ!!!ПРОТОТИП НА ЖЕНА КОЈА ЗНАЕ ДА СЕ СПРАВИ СО ВИСТИНАТА..!!!...БРАВО!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 19:26
Emisijata na Lila,ako uopste moze a se narece emisija mi nalikuva sekogas na domasna sobiranka,kade nikoj ocigledno ne oseka deka e pred kamera i deka go glea i slusa celata makedonska javnost..emisija bez koncept,cel itn..neam veke zborovi..se e kazano
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 19:31
Не ми се допаѓа...воопшто
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 22:52
Лила како личност ми се допаѓа,девојката... упс... жената... упс...девојката... ма што и да е...воопшто не изгледа лошо пред камерите се до моментот кога треба да отвори уста.Гледав само една емисија кога гости и’ беа другар и’ Боки и Дејан Недев и признавам дека не се изненадив од мизерноста(незнам зошто така ) Сепак ја догледав до крај-ДЕЈАНЕ;ТЕ ОБОЖАВАМ!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 23:29
....МА ДЕВОЈКАТА Е ТОП!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 23:52
Lila Debila e stvarno ko top..potocno topovsko gjule...samo nema koj da ja katapultira     LILA DEBILA...so ubedlivo NAJDEBILNATA show emisija vo ISTORIJATA NA TELEVIZIJATAгазење%20од%20смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.