IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - Која песна највеќе ве потсетува на Тоше?!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Која песна највеќе ве потсетува на Тоше?!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678
Автор
Порака Обратен редослед
VE007MK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VE007MK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2008 во 00:46
,,Svetot cel,minus tebe vo nego,,
Мудриот човек не го кажува сето она што го мисли,но го мисли добро она што ке го каже!
Кон врв
the eye Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај the eye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 15:56
velam lejdi  e ovaa sekogas ke me potsetuva na tose site negovi pesni mi se prekrasni no ovaa neznam ete si ja sakam, ovaa e prva pa male4ka pa studena i samo tose mi e na winamp edno 2i pol meseci bez prekin
 
sto bi rekol Tose
 
 
"srce ne se lekuva ke te sakame doveka"
 
розароза


Изменето од the eye - 18.Јануари.2008 во 15:57
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 12:38
Igri bez granici
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
c.zarko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај c.zarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 22:23
CRESA I LJUBENA
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 14:51
malecka
Кон врв
antigona Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 139
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antigona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2008 во 11:48
Za pesna...Mislam deka Igri bez granici,no i Soba za taga(mnogu ja sakam)
Јас имам оружја,кои не ги познавате,имам начини и патишта,кои не ви се познати
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2008 во 01:14
Чија си... тага





Изменето од la fille - 15.Април.2008 во 21:41
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 23:34
Игри без граници
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2008 во 22:04
Која песна ви ги извлекува слозите на лицето, Ајде да видам која песна највеќе ве потсетува на него! тагаплачењетагаплачење

Јас кога ќе го слушнам звукот на песната Полско цвеќе солзите сами потекуваат, ништо неможе да ги сопре, иако неверувам во претсказанија како таа песна во себе да содржи лошо претчуство, навистина млад го покри полско цвеќе.  Незадржлицви солзи и неизмерлива тага даруваа таа негова песна. тагатагатагатагатагатагатагатагатагатагаплачењеплачењеплачењеплачење

тага
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.